Створення та управління групою ВКонтакте

Власна група Вконтакте – це можливість реалізувати свої таланти, знайти нових друзів за інтересами, а найголовніше – отримувати дохід. Багато компаній і фізичні особи, які надають широкий спектр послуг (косметологія, нігтьової сервіс, перукарське мистецтво, пошиття одягу), використовують групи в соціальній мережі для свого просування. Слід розібратися, як правильно створити таке співтовариство, і навчитися раціонально керувати ним.

Створення групи «ВКонтакте»

Етапи створення групи в улюбленій усіма соціальної мережі наступні:

  • Все починається з реєстрації в мережі і створення особистого профілю, при цьому на сторінку повинен бути прив’язаний номер мобільного телефону, який підвищує ступінь захисту облікового запису;
  • Далі слід зайти в розділ «Мої групи», де вибрати кнопку «Створити спільноту».

Перед Вами з’явиться завдання вибору типу групи:

  • Група – спільнота, яка може бути як закрите, так і відкритої, створене для активного спілкування друзів;
  • Публічна сторінка – є відкритим офіційним спільнотою, яке підходить для просування, як окремих особистостей, так і компаній;
  • Захід – співтовариство, створене для реалізації певних подій – концертів, виступів музичних гуртів, пам’ятних подій в клубах і ін.

Після вибору виду групи необхідно перейти по кнопці «Створити спільноту».

Перейшовши на сторінку опису спільноти, Вам необхідно буде вказати тематику, вибрати її тип «Відкрита / закрита», визначити можливість участі користувачів групи в обговореннях, розміщенні матеріалів аудіо, відео формату на стіні групи. Після внесення налаштувань слід зберегти дані і Ваша група готова.

Управління групою «ВКонтакте»

Під управлінням групою мається на увазі призначення і зняття адміністраторів, додавання і видалення користувачів, перегляд статистичних даних. Але перш за все, слід почати з завантаження аватара групи, яка приверне бажану аудиторію.

  • Спочатку необхідно серед списку в «Моїх групах» вибрати особисту, перейти на закладку «Управління»;

  • Далі у вікні, вибираємо «Управління співтовариством», рядок якого розташована першої під аватаром групи.

  • Вибравши вкладку «Учасники», Ви зможете визначити роль одного або декількох користувачів із списку (модератор фільтрує повідомлення і користувачів, редактор змінює текст, фото, адміністратор визначає права інших користувачів) або змінити її. При цьому творець сторінки завжди буде мати більше прав, ніж будь-який з користувачів.
Ссылка на основную публикацию