Створення Smart Playlist в iTunes: покрокова інструкція


Що таке Smart Playlist?

Одна з безлічі цікавих функцій iTunes – списки відтворення Smart Playlist. Вони дозволяють вам автоматично створювати плейлисти з пісень, які відповідають заданим вами критерію.

Наприклад, ви можете створити список Smart Playlist, в який будуть входити тільки пісні з рейтингом 5 зірок, тільки пісні, які ви прослухали понад 50 разів або тільки пісні, який було додано в ваші бібліотеку iTunes за останні 30 днів.

Інструменти створення списків відтворення Smart Playlist досить потужні й гнучкі і дозволяють вам створювати різні цікаві і веселі списки. Вони можуть навіть автоматично оновлюватися при змінах у вашій бібліотеці iTunes (наприклад, якщо ваш список Smart Playlist містить тільки пісні з рейтингом 5 зірок, як тільки ви дасте цей рейтинг нової пісні вона автоматично буде додана в список Smart Playlist).

Створення списку відтворення Smart Playlist.

Ось інструкція, як створювати плейлисти Smart Playlist в iTunes.

Є два способи створення списку:

 1. Перейти в меню File, вибрати пункт New, а потім – пункт Smart Playlist
 2. Перейти у вкладку Playlists в iTunes, потім натиснути на значок + і вибрати New Smart Playlist.

The Smart Playlist Window

З’явиться вікно, в якому ви зможете вибрати критерій, який визначає які пісні будуть включені в ваш список відтворення Smart Playlist. Smart Playlist має безліч налаштувань. Перше, що слід зробити – вирішити, яке правило відбору пісень.

Налаштування списку Smart Playlist.

 1. Виберіть умову з першого випадаючого меню, яким повинні відповідати пісні – виконавець, рейтинг, дата додавання і т.п.
 2. Виберіть повну відповідність або часткове (containsisis not та ін.), або інші варіанти
 3. Введіть термін. Якщо ви хочете пісні з рейтингом в 5 зірок – введіть цю умову. Якщо ви хочете отримати список пісень виключно Віллі Нельсона – введіть його ім’я
 4. Щоб додати ще критерії – натисніть кнопку + в кінці рядка. Кожна нова рядок дозволяє вам додати новий критерій, щоб список в точності відповідав вашим вимогам. Щоб видалити критерій – натисніть на кнопку «мінус»
 5. Ви можете обмежити величину списку Smart Playlist певною кількістю пісень або зняти обмеження на довжину
 6. Якщо ви відмітили пункти Match only checked, не зазначені пункти в iTunes (які можна бачити у вашій бібліотеці iTunes зліва від кожної пісні і використовувати для синхронізації тільки деяких пісень) не будуть включені в список Smart Playlist
 7. Якщо ви хочете, щоб список Smart Playlist автоматично оновлювався кожен раз, коли зміна бібліотеки iTunes відповідає критеріям списку Smart Playlist, відзначте пункт Live updating.

Створивши все правила для вашого списку відтворення Smart Playlist, натисніть OK.

Перейменування і синхронізація списку Smart Playlist

Зміна імені списку Smart Playlist.

Після натискання кнопки OK, iTunes створює ваш список Smart Playlist практично миттєво. Новий список відтворення з’явиться в iTunes, його назва буде виділено, так що ви зможете змінити його. Введіть бажане ім’я, клацніть по області за межами поля назви списку або натисніть кнопку Enter – тепер все готово.

Створивши свій Smart Playlist, ви можете зробити з ним кілька речей:

 • Синхронізувати його зі своїм iPod, iPhone або iPad
 • Записати його на CD
 • Видалити його.
Ссылка на основную публикацию