Створення сайту, початок

Про основи створення сайту ми поговорили. До них ми ще не раз повернемося і окремо поговоримо на ці теми і по всякому. Взагалі, про створення сайтів написано вже багато літератури і існує купа сайтів по цій темі. Але мені дуже часто приходять листи з проханнями все пояснити покроково, так би мовити “на пальцях”. Ось цим зараз і займемося.

Для початку треба зареєструватися на хостингу. Я пропоную звичайно цей хостинг – . Рекламувати особливо не буду. Скажу тільки одне, що користуюся ним вже не один рік і жодного разу не виникало проблем ні на одному з моїх сайтів. Проблеми звичайно були, кудись же без них, але не з вини хостингу. Проте техпідтримка все одно допомагала мені з ними розібратися, за що їм окрема подяка, хоча в принципі могли і послати подалі.

Загалом, тому я і буду все розповідати щодо і стосовно хостингу sprinthost.ru. Ну а самі по собі хостинги не сильно один від одного відрізняються, в основному тільки незначними деталями, так що розібратися потім буде легко. Головне правильно вловити напрям думки, а деталі, на те і деталі, щоб з ними розбиратися

Тільки будьте вкрай обережні при виборі хостингу. Дуже часто заявлені технічні характеристики не відповідають дійсності. Особливо це стосується їх рекламних заяв. Люблять покричати що трафік без обмежень, оперативки завались, процесорний час нескінченне, купа гігабайт дискового простору і т.д. А що на ділі? А на ділі дискового простору вистачить на пару фотографій, а виділених потужностей і трафіку тільки і вистачить щоб подивитися пару раз ці пару фотографій. Звичайно я тут трохи перебільшував, але думка мою ви зрозуміли.

Або ось ще, є деякі хостинги, де треба платити за все окремо. І рекламу хорошу штовхають, типу ви платите тільки за те, чим користуєтеся і таке інше. На вигляд звичайно ніби все правильно. Я плачу тільки за ті функції, які мені потрібні і тільки за ті обсяги і потужності, які мною затребувані. Звучить звичайно красиво. А на ділі, вся ця тема виходить дуже дорога. У мене наприклад зараз на sprinthost.ru знаходиться декілька сайтів, один з них підріс, ну я і вирішив купити йому інший хостинг. Думаю, навіщо тут на інший тариф переходити, дорого однако. Але не тут-то було. Як виявилося перейти на більш дорогий тариф виявилося набагато дешевше, ніж переходити на інший хостинг. Я маю на увазі хостинги, де за все платиш окремо. Мені там відразу суму нащіталі в півтора рази більше мого майбутнього “дорогого” тарифу.

Так-що підходите до вибору хостингу не кваплячись. На функції хостингу сильно звертати уваги не варто. Всі хостинги в основній своїй масі підтримують всі основні, потрібні нам функції. Головну увагу треба звернути на техпідтримку. Вона може дуже сильно знадобитися. І це я звертаюся не тільки до новачків. Я наприклад думав, що вже я то, весь такий млинець крутий перець Все кругом знаю і все таке, але кілька разів потрапляв в досить неприємні і важкі ситуації і мене рятувала саме підтримка. Ну і другий момент, уважно почитайте відгуки про хостинг, подивіться рейтинги. Якщо є скарги, щоб сайти частенько “лежать“, То такий хостинг повинен йти на фіг. А все інше в принципі до лампочки. Звичайно і ціна роль грає, але я думаю що ви і самі не дурні по цій темі і за повітря платити не будете.

Отже, переходимо по вищезазначеним посиланням Спрінтхоста і реєструємося. Тільки вказуйте свої справжні дані, прізвище, ім’я, телефон, місце проживання і т.д. Взагалі при роботі в інтернеті треба завжди вказувати тільки свої справжні дані, так як іноді доводиться відновлювати акаунти, доступи і т.д. І все це справа легко відновити вказавши свої дані і в особливо заплутаних випадках, довівши їх, наприклад за допомогою паспорта або прав на водіння автомобіля і т.д. А ось якщо будете реєструватися під псевдонімами, то що-небудь відновити потім буде досить складно. Звичайно, якщо доведеться просто відновити пароль, то особливої ​​мороки тут не буде, вам просто вишлють новий на пошту і всі справи. А ось якщо втратите контроль над своїми гаманцями? Мені наприклад пощастило, просто поставили кілька запитань і відновили доступ. А ось у знайомого і скан паспорта зажадали і т.д.

Загалом, все зрозуміли, що тепер починаються серйозні справи і відноситься треба до них відповідно І для початку треба вибрати тарифний план. В принципі можете вибирати будь-який, потім можете легко поміняти на потрібний, але для початку підійде і який-небудь з перших. В принципі там майже все однаково, просто чим крутіше “план”, тим більше, ні, не “вставляє” тим більше виділяють потужностей Вибачте, не втримався Коштує це справа на Спрінтхосте близько 900 гривень за рік, можна звичайно платити і кожен місяць, але так дорожче вийде. А якщо оплатите хостинг одразу за рік, то і ціну скинуть і доменне ім’я в подарунок дадуть. Те-є вийде, що за 900 гривень ви і хостинг на рік отримаєте і доменне ім’я. А якщо купувати доменне ім’я окремо, то воно обійдеться десь в 500 грівников. Ага, так-що на хостингу це справа буде набагато дешевше. А якщо купите кілька доменних імен, то вони обійдуться знову-ж в кілька разів дешевше. Наприклад, покупка доменного імені в зоні “.ru”, на хостингу “Спрінтхост”, вам обійдеться в 140 гривень. А якщо вирішите купити його окремо, то приблизно в 500 гривень. Істотна різниця, так?

взагалі, купити доменне ім’я, це не головне. Головне тут не потрапити в дуже погану ситуацію. Дуже на багатьох хостингах, доменне ім’я при покупці оформляється на хостинг. Те-є, з цього хостингу ви можете вже й не піти. Так, так, на жаль і тут існує маса шахраїв. Тому, при покупці доменного імені, звертайте особливу увагу не на ціну, а на кого оформляється доменне ім’я. Наприклад на Спрінтхосте доменне ім’я буде оформлено персонально на вас. Те-є, в будь-який момент ви можете звалити на інший хостинг.

А що стосується самого доменного імені … Можете вибирати яке захочеться, але постарайтеся дотримуватися пари правил. Доменне ім’я повинне бути легко читаються, який вимовляє і незабутнім. Це робиться для того, щоб кожна людина могла легко розповісти про ваш сайт в розмові, листуванні і т.д. Далі, доменне ім’я не повинно містити букв з подвійним звучанням. Це щоб люди не плуталися. А то ж є деякі букви, які пишуться і вимовляються по різному. Ось і вийде, що вам розкажуть про сайт, але потрапити на нього буде досить важко. А взагалі, в принципі, все це вже давно по фігу, так як більшість людей користується зараз закладок і клавіш. Але не забувайте, що багато хто навіть і не здогадуються про ці самі закладках. Так, так, сам постійно дивуюся, але це факт. Кажеш, кажеш людині про закладках, він начебто тебе розуміє, киває, а потім виявляється, що вперше про них чує. Але це звичайно стосується в основному застарілого покоління до яких власне кажучи відноситься і ваш покірний слуга в моїй особі

А що стосується співзвучності назви сайту і вашого доменного імені … Звичайно це бажано, щоб люди менше плуталися, але далеко не обов’язково. Так-же є думка, що в доменному імені має бути закладена основна ключове слово з просування. Наприклад якщо сайт про “рибок млинець”, то і сайт треба називати “ryibki_blin.ru”. Але по моєму не скромну думку, пошукачам вже давно по фігу на цю тему. Вони по моєму навіть на ключові в тексті вже уваги не звертають. Виділяють звичайно жирним в результатах пошуку, але не можна-ж з цього виводити цілу теорію SEO просування

Отже, основу заклали. Далі, будемо розбиратися з технічними деталями. Якщо виникнуть питання, питайте. Відповім або тут, або ще пару статей надряпав І не переживайте з приводу питань. Як правило, адміни виежіваться і вдають, що роблять послугу, що відповідають на питання. Типу ми всі такі круті, всі такі зайняті, нам колись, а ми тут ще зволив Своє час на Вас витрачати

А насправді все по іншому. Що таке питання? Це перш за все свіжі теми для нових статей. Звичайно зараз це вам важко зрозуміти, ви тільки починаєте. Але якщо серед вас є люди, які написали хоча-б кілька сотень статей, то вони прекрасно мене зрозуміють. Як важко іноді знайти стояли тему … Саме стояти, а не пережовувати вже тисячу разів пережоване. А ось ваші питання і допомагають народжуватися новим думкам, ідеям. Дякую Вам за Ваші запитання.

Ссылка на основную публикацию