Створення рінгтона для iPhone в iTunes 12, 12.4, 12.5, 12.6: покрокова інструкція

Зазвичай, щоб створити рінгтон для айфона за допомогою програмного забезпечення Айтюнс вам доводиться платити. І крім цього, ви можете використовувати тільки пісні, куплені в магазині iTunes Store. Це означає, що ви практично платите двічі за одну й ту ж пісню. Але є і хороші новини – трохи попрацювавши ви можете створювати безкоштовні рингтони для свого iPhone використовуючи пісні без цифрового захисту прав DRM, які у вас вже є – навіть ті, які потрапили до вас не з iTunes Store.

складність:Середня

час:Налаштування – максимум 5 хвилин / створення рінгтона – близько 3 хвилин на пісню.

Як це зробити

  1. Попереднє прослуховування пісні

До того, як почати щось робити, вам краще попередньо прослухати пісню, щоб визначити, якою її фрагмент ви хочете використовувати; максимальна допустима тривалість рингтон становить 39 секунд. Найкраще прослухати пісню і записати час початку і закінчення цікавить вас фрагмента; наприклад, 1:00 – 1:30 – тобто 30-секундний фрагмент, який починається на 1 хвилині пісні і закінчується 1 хвилині 30 секундах. Щоб переглянути пісні, наявні у вашій бібліотеці iTunes, натисніть Music на лівій панелі (під Library).

  1. вибір пісні

Визначившись з піснею і записавши час початку і закінчення цікавить вас фрагмента клацніть правою кнопкою миші і в меню оберіть пункт Get Info. З’явиться інформаційний екран з різною інформацією про композиції.

  1. Установка тривалості фрагмента

Перейдіть у вкладку Options і встановіть мітки навпроти полів Start Time і End Time. Фокус в тому, щоб використовувати той час, який ви вже написали – введіть його в відповідні поля і натисніть OK.

  1. Створення музичного кліпу

Почніть з того, що виділіть мишею вашу пісню, потім виберіть вкладку Advanced у верхній частині екрану і пункт Create AAC Version в меню. Якщо ви не бачите цього пункту, то перейдіть на кодировщик AAC в вікні Import Settings (натисніть Edit > Preferences > вкладка General  > Import Settings). Тепер ви повинні побачити, що укорочена версія оригіналу з’явилася у вашій бібліотеці iTunes. Перед переходом до наступного кроку приберіть мітки початку і закінчення фрагмента, які були встановлені в кроці 1 і 2.

  1. створення рінгтона iTunes

Клацніть правою кнопкою миші по кліпу, який ви тільки що створили, і виберіть пункт Show in Windows Explorer. Тепер ви повинні побачити файл на жорсткому диску з розширенням .M4A – змініть розширення на .M4R, щоб зробити рингтон. За подвійним клацанням на перейменованому файлі в Windows Explorer рингтон буде імпортовано в iTunes в каталог Ringtones (на це може знадобитися кілька секунд).

* Альтернативний спосіб * Якщо у вас проблеми з першим способом – перетягнете кліп на Робочий стіл і перейменуйте його там з розширенням .M4R. Видаліть кліп з iTunes і потім зробіть подвійне клацання по файлу на робочому столі, щоб імпортувати його.

  1. Перевірка вашого нового рінгтон

Перевірте, що ваш рінгтон був імпортований, натиснувши кнопку Ringtones на лівій панелі iTunes (під Library). Там ви повинні побачити свій новий рингтон, які можна буде прослухати по подвійним клацанням миші. І на завершення видаліть оригінальний кліп з каталогу; клацання правою кнопкою миші і пункт Delete, відразу після Remove. Вітаю вас зі створенням безкоштовного рінгтона за допомогою iTunes – тепер ви можете синхронізувати свій iPhone.

Ссылка на основную публикацию