Створення резервних копій Windows 7

Вивчимо принципи резервного копіювання. Система не завжди поводиться стабільно. Причиною помилок може стати багато, починаючи від драйверів, що містять помилки, і закінчуючи перебоями електроживлення. У таких випадках є ймовірність пошкодження даних на носіях інформації. Для запобігання будь-якої втрати даних часто застосовується резервне копіювання. Копіювання може врятувати дані не тільки від пошкодження програмним забезпеченням, але також, наприклад, від неправильного зміни їх з боку користувача, а також від фізичного пошкодження носія і т. Д.

Резервне копіювання це збереження інформації відразу в двох місцях в тому, де цієї інформації належить бути (наприклад, в робочому каталозі користувача), п в іншому, більш захищеному від впливів. Наприклад, ви можете скопіювати дані в інший каталог на тому ж диску, де розташовані вихідні дані, якщо впевнені, що ніщо не зашкодить самому диску. Однак якщо втрата інформації буде серйозною проблемою, слід подбати про збереження даних на іншому носії.

Не починайте створення резервної копії до тих пір, поки не зберетеся лягати спати. Так, ваш комп’ютер може працювати, поки ви спите. Після того, як ви почнете резервне копіювання, заблокуйте комп’ютер до моменту закінчення створення резервної копни. Даний процес займає багато часу – іноді на це потрібні годинник.

Дуже часто користувач (особливо початківець), розраховуючи на чиюсь допомогу у вирішенні проблеми, не може чітко описати характер неполадки і як вона проявляється. Але ж від правильно поставленого питання залежить те, наскільки інформативно вам дадуть відповідь.

Якщо комп’ютер не вдається запустити навіть в безпечному режимі, слід скористатися настановним диском Windows або раніше створеним диском відновлення системи. За допомогою будь-якого з цих дисків ви зможете завантажити комп’ютер і запустити майстер відновлення системи.

Засіб відновлення системи часто приносить бажаний ефект. Але іноді системний збій настільки серйозний, що операційна система просто не завантажується. Можливо, і в цьому випадку є шанс повернути її до нормального стану за допомогою контрольної точки відновлення.

Кожен раз, коли ви встановлюєте програму, драйвер чи міняєте системні параметри, Windows створює так звану контрольну точку відновлення. Ця точка являє собою набір файлів і ключів реєстру, які піддаються зміні в результаті установки програми або драйвера.

Незважаючи на те, що операційна система Windows 7 показала себе досить стабільною системою, в роботі неминучі якісь збої і неполадки. Особливо часто це проявляється після установки і видалення безлічі програм (насамперед, антивірусних утиліт), ігор, некоректних драйверів або в результаті дії вірусів.

Ссылка на основную публикацию