Створення, просування сайту, SEO

Взагалі, що це таке і з чим це їдять. Так як основна тема мого сайту про заробітки, а найкращий вид заробітку, це на своєму сайті. Ось я і вирішив почати саме з цієї теми – створення, просування сайту, SEO.

Звичайно багато хто з цим можуть посперечатися. Але особисто я виходжу з стабільності заробітку. На Форексі наприклад можна втратити відразу і багато, можна і все. Та й скрізь особливою стабільністю не пахне. На буксах блокують акаунти. В онлайн-іграх, де до речі теж можна заробити, одні боти бігають і теж все досить хитке. Інтернет-магазинам теж в наш час не солодко. Навіть казино банкрутують. В общем-то куди НЕ ткнися, всюди можна прогоріти за одну секунду.

А ось створення і просування сайтів, це дещо інша тема. Тут навіть якщо все кругом впаде, то сайти-то у вас все-одно залишаться. Сайти адже і самі по собі приносять прибуток, плюс до цього, в дуже важкій ситуації, їх і продати можна. Звичайно продати можна будь-який бізнес, але тут є пара АЛЕ. Перше АЛЕ, в будь-який бізнес треба вкладати гроші, багато грошей. Я зараз маю на увазі серйозний бізнес, а не тикі по рекламі за копійки, всякі опитування і подібну мішуру.

Вибачте, невеликий відступ: Звичайно, можна добре заробити на копірайт, фото, відео. Але це ж не свій бізнес, це робота на дядю. Наприклад ви пишете, продаєте статті. Значить ви вільнонайманих працівник. А хтось купує ці статті, розміщує на сайтах, потім розміщує рекламу, посилання, загалом, не важливо що розміщує, але заробляє саме на ваших статтях. Ось це і є дядько Тобто ви написали, продали, поимели миттєвий прибуток. А ось той, хто купив, буде заробляти на цих статтях, поки сайт живий. А сайт, якщо за ним добре доглядати, буде довго живим і буде довго приносити хороший прибуток. І навіть якщо не доглядати і повністю забити на сайт, то він все одно буде окупатися. Звичайно тут все залежить від апетитів і можливостей людини, але це вже інша тема.

Відступ закінчив Загалом, сайти можна робити самому і без різних капіталовкладень. Звичайно тут потрібні знання і якщо вкладете грошей, то сайт розвинеться і стане давати прибуток ще швидше, але це вже окрема тім’я. Тут взагалі дуже багато тонкощів. адже заробіток на сайті, частково можна назвати пасивним видом заробітку. Адже в будь-який момент можна припинити займатися сайтами, проте гроші з них ще довго будуть приходити. Але і прибуток сайти почнуть давати теж не відразу. Для цього доведеться їх довго і наполегливо просувати. Загалом то, так ще морока, але вона того варта.

Ось і друге АЛЕ, а точніше перевага заробітку на сайтах, над іншими видами бізнесу. У заробітку на сайті є довгострокова перспектива. Так, доведеться повкаливать, але зате потім можна буде вставити ноги в стелю і радіти життю. Звичайно трошки ворушитися доведеться, домени продовжувати, хостинги оплачувати, статті розміщувати і все таке. Але для цього адже можна і найняти кого-то. Звичайно, найняти “кого-то” можна в будь-якому бізнесі. Але ж, якщо цей “хтось” лоханётся, то можна втратити і весь бізнес. А з сайтами все набагато надійніше. Можна втратити хороших рекламодавців, можна загнати сайт під фільтри пошукових систем, в загальному багато чого може статися. Але ось воно і перевага заробітку на сайтах. Може трапитися все що завгодно, але ж самі-то САЙТИ не куди не дінуться. А чорні смуги, вони всюди бувають …

Так, про надійність і перспективи поговорили. А тепер один невеликий мінус. Зараз, на увазі появи різних движків для створення сайту, цих самих сайтів розвелося як грязі. А чому? Тут все просто. Є звичайно люди, які просто хочуть розповісти про свою точку зору і чому вони так думають Є люди, які заробляють на сайтах. А є люди які “думають”, що будуть заробляти на сайтах. Ось в цих “думаючих” і основна проблема. Як правило вони створюють говносайти, або щось подібне, просувають і чекають купи грошей. Тільки адже “купи грошей” легкими не бувають. Ось і розчаровуються в цьому виді заробітку і йдуть, а створені говносайти продають, або, що частіше за все відбувається, сайти залишаються висіти на безкоштовних хостингах, засмічуючи інтернет і псуючи нам нервову систему.

А чому вони так роблять? А тому що зараз йде реклама цього виду заробітку. Типу, створи сайт і сиди “ноги в стелю”, а гроші капають. Правда не попереджають, що доведеться працювати не по дитячому. Ось люди приходять, розчаровуються і йдуть. Очікування “легких грошей” ніколи до добра не приводить.

Так що, якщо вирішили створити сайт, приготуйтеся до важкої роботи.

І річ не тільки в створенні сайту. Так, створити сайт буде дуже важко, хоч зараз і розлучилася ця купа движків, але щоб створити щось неабияке, необхідні знання. Так навіть і звичайне … Наприклад я захотів змінити шапку сайту, ширину шапки, зображення посунути і все таке і вбив на це 3 дні. Ага, це зараз, я все зроблю за 3 секунди. А раніше, це був той ще, “смертельний номер”

Так що, щоб створити сайт, потрібні знання. І адже створити сайт мало, його ще треба просунути. А просування сайту, SEO, це та ще морока. SEO – Search Engine Optimization, в перекладі “пошукова оптимізація“. Сюди входить і внутрішня оптимізація сайту і просування в пошукових системах і т.д. В общем-то тут напрямків до фіга і більше. Від однієї оптимізації сайту можна з глузду з’їхати, а від просування можна і в труну зійти.

Навіщо я це пишу. А щоб ви зрозуміли. Що створення і просування сайту, це дуже складне робота. Я наприклад не витримав і зробив цей сайт, який ви зараз читаєте. А чому не витримав? Тут все просто. Дістало мене весь час підлаштовуватися під ці пошукові системи. Таке враження, що сайти саме для них і пишуться, а не для людей. Хоча по суті так і є. Ви невірне ні де не зустрінете питання, “як написати статтю для людини?”. Зате є купа питань “як оптимізувати статтю під пошукові системи?”. Я взагалі-то вже посварився на цю тему тут – Як же дістали ці пошукові системи. Загалом, ось і зробив цей сайт, щоб хоча-б ТУТ, писати те, що ХОЧУ, а не те, що ТРЕБА. Ой, знову я розійшовся, перепрошую Більше не буду зловживати вашою увагою.

Ссылка на основную публикацию