Створення облікового запису Microsoft (Майкрософт)

Як створити обліковий запис Microsoft

У статті я буду вважати, що у вас немає облікового запису і ніколи не було (тобто ви не реєструвалися раніше в різних сервісах від Microsoft). Просто частина кроків нижче, можливо, ви зможете пропустити (якщо, скажімо, при реєстрації Microsoft повідомить, що профіль вже був раніше створений і ви можете його використовувати) …

Спочатку необхідно зайти на офіційний сайт Microsoft і в кутку екрану клікнути по посиланню “Увійти” (неважливо, якщо у вас обліковий запис чи ні).

Примітка: можна створити обліковий запис з будь-якого комп’ютера! Не обов’язково сидіти за тим, за яким ви хочете її надалі використовувати.

Ввійти (скрін офіціал. Сайту Майкрософт)

Після вкажіть свою адресу електронної пошти (на нього надалі прийде код підтвердження) і натисніть “Далі”.

Примітка! Якщо у вас немає робочої електронної пошти, рекомендую її створити: 

Введення свого робочого e-mail адреси

Далі може бути два розвитку подій:

  • якщо ваша пошта вже використовувалася в якихось сервісах від Microsoft – то, можливо, сервіс вам повідомить, що ваш обліковий запис вже була створена раніше, і ви можете її використовувати;
  • якщо пошта ніде не використовувалася – сервіс запропонує створити нову облікової запис (як в моєму випадку на скрині нижче). тиснемо кнопку “Створити обліковий запис”.

Створити обліковий запис

Введіть пароль (він буде використовуватися для доступу до вашого профілю), дату свого народження, ім’я і прізвище. Рекомендую вводити достовірні відомості, тому що після початку роботи (якщо раптом виникне проблема з входом) – можливо доведеться підтвердити свої дані.

Три скрін нижче наведено для прикладу.

створення пароля

Ім’я прізвище

дата народження

Далі вам потрібно відкрити свою пошту (яку ви використовували при реєстрації), знайти лист від Microsoft і ввести код з нього в форму для реєстрації. До речі, лист прийде російською мовою, в общем-то, в ньому все зрозуміло, тому окремо його не коментую …

Приклад наведено нижче.

підтвердження пошти

Підтвердіть, що реєстрацію проводить людина: досить ввести літери та цифри, представлені на невеликій картинці (капча).

Підтвердження, що ви не робот

Після створення облікового запису – спробуйте авторизуватися на сайті. Якщо у вас вийшло авторизуватися (в кутку “загорівся” синій кружок, як на скрині нижче) – ваш обліковий запис готова до подальшого використання.

Активувалися на сайті Microsoft

Тепер на комп’ютері, на якому ви хочете працювати з цим обліковим записом, необхідно відкрити параметри Windows і додати її в список дозволених.

Знадобляться права адміністратора.

Для цього натисніть поєднання клавіш Win + i, відкрийте розділ “Облікові записи -> Сім’я і інші люди “, натисніть кнопку “Додати члена сім’ї” (Див. Скрін нижче).

Додати члена сім’ї

Далі вкажіть E-mail, на який реєстрували обліковий запис.

Вказуємо E-mail і пароль

В наступному кроці вкажіть тип облікового запису: дорослий або дитина (прим .: для дитини можуть діяти обмеження).

додати обліковий запис дорослого

Після чого на пошту (e-mail) облікового запису (яку ми додаємо) прийде повідомлення про те, що “такий-то” користувач може приєднатися до роботи (потрібно просто погодитися з пропозицією).

Власне, після цього під цим обліковим записом можна заходити на цьому ПК і працювати. Як це зробити – розповім в двох рядках нижче.

Для того, щоб почати роботу під іншим користувачем в Windows 10 – спочатку вийдіть із системи. У Windows 10 це можна зробити, якщо натиснути правою кнопкою мишки по меню ПУСК (див. Приклад нижче).

вихід

Альтернативний варіант: можна натиснути поєднання клавіш Win + L.

Далі з’явитися вікно вітання (яке завжди бачите при завантаженні Windows). У нижньому лівому кутку будуть представлені кілька користувачів (в залежності від того, скільки облікових записів ви додасте). В общем-то, для роботи з однією з них – просто виділіть її та натисніть кнопку “Увійти” (Звертаю увагу, що для входу потрібно також пароль!).

Привітання Windows 10

Якщо це ваш перший вхід під цим обліковим записом – доведеться почекати кілька хвилин, поки будуть сконфігуровані і налаштовані основні параметри.

Ссылка на основную публикацию