Створення ярлика із мережею в Windows 10.

Рекомендуємо: 

У Windows 10, більшість параметрів мережі були перенесені в додаток «Параметри». Налаштування в додатку і нове спливаюче вікно «Мережа» (Доступ до інтернету) повністю відрізняються від того що було раніше в Windows 7 і Windows 8.1. Налаштування мережі були переміщені, тому при необхідності потрібно більше часу, щоб відкрити класичну папку мережевих підключень. Щоб заощадити ваш час, ви можете створити спеціальний ярлик для швидкого доступу до нього.

У Windows 10 при натисканні на значок мережі на панелі завдань, ви побачите список доступних мереж Wi-Fi, до яких ваш комп’ютер може підключитися. Також ви можете подивитися до якої мережі ви в даний час підключені. Використовуючи спливаюче вікно «Мережа», ви можете відкрити «Параметри мережі та Інтернет» або включити, або відключити режим Wi-Fi, Мобільний Хот-спот і Режим «в літаку».

На жаль, за замовчуванням, немає швидкого способу відкрити класичну папку Параметри мережі. Ця папка дуже корисна, коли вам потрібно відключити з’єднання з мережею, встановити IP-адресу вручну або змінити параметри вашого DNS-сервера. Якщо ви часто керуєте своїми мережевими підключеннями за допомогою класичного аплету панелі управління, рекомендуємо створити ярлик, щоб відкрити його безпосередньо.

Існує два способи створення ярлика «Мережеві підключення» в Windows 10. Нижче, розглянемо обидва.

Щоб створити ярлик «Мережеві підключення» в Windows 10, виконайте наступні дії.

  1. Відкрийте класичну Панель управління, ви можете просто скопіювати і вставити в адресний рядок провідника наступне і натиснути Enter:

Панель управління \ Мережа та Інтернет \ Центр управління мережами і загальним доступом

  1. Справа натисніть посилання Зміни параметрів адаптера.
  1. Тепер натисніть мишкою на значок папки в адресному рядку і не відпускаючи кнопки перетягніть його на робочий стіл.
  1. Новий ярлик з’явиться на робочому столі.

Готово.

Крім того, ви можете створити ярлик вручну за допомогою спеціальної команди.

Створити ярлик із мережею, вручну.

  1. Клацніть правою кнопкою миші пусте місце робочого столу. Виберіть в контекстному меню «Створити» → «Ярлик» (Див. Нижче).
  1. В поле розташування об’єкта введіть або скопіюйте вставте наступне:

explorer.exe shell ::: {992CFFA0-F557-101A-88EC-00DD010CCC48}

  1. використовуйте “Мережеві підключення” без лапок в якості імені ярлика. Фактично, ви можете використовувати будь-яке ім’я, яке захочете. Натисніть кнопку «Готово», коли закінчите.
  1. Тепер клацніть правою кнопкою миші ярлик, який ви створили, і виберіть в контекстному меню «Властивості».
  1. на вкладці «Ярлик» ви можете вказати новий значок, якщо хочете. Ви можете використовувати значок з файлу % SystemRoot% \ system32 \ netshell.dll. Натисніть «ОК», щоб застосувати піктограму, а потім натисніть «ОК», щоб закрити діалогове вікно властивості ярлика.

Примітка: Команда, яка використовується для ярлика, являє собою спеціальну команду shell:, яка дозволяє безпосередньо відкривати аплети панелі управління і системні папки. Щоб дізнатися більше про командах shell :, доступних в Windows 10, перегляньте наступні статті:

Запуск команд Windows Shell, використовуючи {GUID} об’єктів в Windows 10

Тепер ви можете перемістити цей ярлик в будь-який зручний місце, закріпити його на панелі завдань або в меню «Пуск». Ви також можете призначити глобальну гарячу клавішу для швидкого запуску у властивостях ярлика.

Усе!

Ссылка на основную публикацию