Створення гарного сайту – поради

Багато компаній, бажаючи створити свій власний сайт для просування своїх товарів і послуг, часто стикаються з проблемою абсолютного нерозуміння того, як зробити хороший сайт, щоб він приносив прибуток.

З чого почати?

Оскільки сфера розробки сайтів досить складна і вимагає поєднання, як творчого (дизайн, контент), так і технічного (розробка сайту, адміністрування), так і проміжного між ними (просування сайту, оптимізація сайту) – слід звертатися лише до фахівців. Не сподівайтеся, що зможете своїми силами створити дійсно хороший сайт, який буде приносити прибуток – краще довіритися професіоналам у своїй області (дизайнерам, верстальщикам, копірайтерів, оптимізаторів, програмістам), лише силами хорошої команди веб-студії дійсно можна домогтися успіху. Більш детально дізнатися, як створити хороший сайт можна тут.

Що вас обов’язково запитають у веб-студії?

Вибір CMS.

CMS (система управління контентом, движок) – це програмне забезпечення, яке встановлено на сервера сайту, і дозволяє керувати сайтом. Існують, як безкоштовні, так і платні движки. Менеджер обов’язково запитає вас, для яких цілей вам потрібен сайт, виходячи з цього, буде обрана комерційна, або безкоштовна система управління сайтом, підходить саме для ваших цілей.

Дизайн.

На наступному етапі ви будете говорити з дизайнером. Він зможе вам запропонувати, як вже готові макети сайтів, так і обговорити з вами макет сайту, намальований саме для вашого сайту, при відсутності логотипу компанії і сам логотип. На даному етапі процес розробки сайту найчастіше затягується, тому дуже важливо сформулювати свої побажання щодо дизайну сайту дуже чітко і зрозуміло.

Контент.

Наступним етапом буде наповнення сайту. Наповнення сайту найкраще довірити професійним копирайтерам, які зможуть, при наявності повної інформації про вашу компанію, створити дійсно цікаві тексти для сайту. Якщо ж ви збираєтеся створити інтернет-магазин, то робота може розтягнутися на місяці, оскільки в даному випадку потрібно буде розмістити найбільш докладний опис всіх товарів, заповнивши картки товарів, включаючи фотографії. Може знадобитися робота фотографа та дизайнера для створення і обробки фотографій товарів.

Просування і оптимізація сайту.

І ось настав той день, коли ваш сайт заробив і ви можете чекати клієнтів, але це ще не все. Оскільки конкуренція в Інтернеті велика, а основна маса відвідувачів на сайти потрапляє за допомогою пошукових машин (Яндекс, Google), а так само з соціальних мереж, виникає необхідність оптимізації сайту під пошукові системи для його подальшого просування в них, а так само просування сайту та самої компанії в соціальних мережах. На даному етапі ви будете мати справу з seo-спеціалістом, який створить стратегію просування саме для вашого сайту, враховуючи конкурентність тематики, геозалежні сайту і інші параметри. Більш докладно про просування тут.

Підтримка сайту.

Підтримка сайту полягає в технічному моніторингу сайту, забезпеченні його безперебійної роботи, встановлення нових версій CMS, виправленні виникаючих помилок кросбраузерності при оновленні браузерів, видаленні вірусів, усунення вразливостей в системі управління контентом, технічних робіт на хостингу сайту, виявленні та усуненні DoS, DDoS атак і пр.

Ссылка на основную публикацию