Струменевий принтер маже при друку. Причини і вирішення проблеми

Помітили, що ваш струменевий принтер маже при друку? В такому випадку в першу чергу зверніть увагу на використовувані для друку аркуші паперу. Справа в тому, що найпоширенішою причиною даної проблеми є застосування вигнутих листів – навіть при невеликому вигині, папір починає чіплятися за головку пристрою, в результаті чого вона сильно брудниться.

Крім того, принтер струменевого моделі може мазати поверхню паперу в зв’язку з появою чорнильної краплі. Прибрати її можна за допомогою звичайної серветки, яку слід покласти на парковку каретки друкувального пристрою, після чого акуратно загнати її назад. В результаті подібних дій крапля барвника вбереться, і вищеописана проблема буде повністю вирішена.

Але що робити, якщо принтер і раніше бруднить край надрукованих листів? Ще одна причина даної проблеми може полягати в зворотному клапані картриджа, який вийшов з ладу. Вам буде потрібно обережно витягти з принтера витратний матеріал з чорнилом і постукати їм по аркушу паперу або серветці. При цьому фарба ні в якому разі не повинна звідти вилітати, інакше вам слід замінити картридж.

Зворотний клапан картриджа

Якщо кольоровий або чорно-білий струменевий принтер маже по краях після виробленої заправки, то можливо, ви залили барвником валики подачі паперу. Якщо дані забруднення присутні, то ви можете побачити їх, посвітивши ліхтариком всередину пристрою.

Інший вірогідною причиною є човгання друкованої головки пристрою по кривому листу. Для початку вам буде потрібно позбутися від даного човгання, купивши рівну папір. Справа в тому, що запаси паперу, наявні у вас, могли з часом деформуватися внаслідок низької вологості. Якщо ж після роздруківки в будь-якому місці документа з’являються плями, то можливо, проблема полягає в тому, що фарба тече без волі «пьезораспилітеля».

Також для вирішення проблеми, пов’язаної з тим, що струменевий принтер маже при друку можна поміняти картридж пристрою – можливо, його герметичність була якимось чином порушена. У цьому випадку саме паркувальне місце головки і гумова щіточка, призначена для очищення головки, після проливання фарби стають брудними. В результаті цього друкуюча головка пристрою, перебуваючи на паркувальному місці, витирається про цю щіточку і таким чином забиває сопла. Виправити цю проблему можна шляхом промивання щітки і паркувального вузла.

Крім цього, спробуйте поміняти використовувану папір на більш тонку. Не слід виключати і варіант з чорнилом, які можуть мати дуже низьку якість. Можливо, ваш пристрій переповнилася ванночка зі старими фарбами, в зв’язку з чим гарненько почистіть приймач.

Якщо нічого з перерахованого не допомогло, то вирушайте сміливо в будь-який надійний сервісний центр, де працюють знаючі і досвідченіше фахівці.

Ссылка на основную публикацию