Страшні хоррор гри Андроїд і iOS. страшилки

Всім привіт, шановні читачі. Продовжую робити цікаві добірки ігор на Андроїд і iOS. На цей раз я вирішив приділити найпильнішу увагу моторошним ігор, які змусять гравця не тільки цікаво провести час за грою, а й максимально налякають, змусить провести кілька десятків цеглин. Отже, найстрашніші ігри на Андроїд і iOS. Поїхали.

Emily Wants To Play

Завантажити на Андроїд – версія хоррор гри – 1.0

Завантажити на iOS – версія хоррор гри – 1.0

І відкриває нашу сьогоднішню підбірку страшних ігор, іграшка під назвою Emily Wants To Play. Ви будете виступати в ролі такого собі постачальника піци, який доставив, можливо останній своє замовлення, в одне дивне і до остраху страшне місце – порожній будинок. Ступивши за поріг двері за вами наглухо закривається. Ось тут і починаються найстрашніші події, вам потрібно метр за метром обстежити таємничий будинок і спробувати знайти його мешканців. Вижити і вибратися з цього будинку вам буде всіляко перешкоджати три, безстороннього вигляду, ляльки. Намагайтеся всіляко їх уникати.

Емілі знову хоче пограти, але в цей раз іграшкою для її розваг виступите ви. Будьте обережні і не грайте в цю гру при вимкненому світлі.

The Fear: Haunted House

Завантажити на Андроїд – версія хоррор гри – 1.0

Завантажити на iOS – версія хоррор гри – 1.0

Четверте місце в ТОПі моторошних ігор займає іграшка хоррор під назвою The Fear: Haunted House. За сюжетом ви, як головний герой, здаєте свою поїхали на всю голову жіночку-шизофренічкою Марту в психіатричну клініку, де їй власне і місце. І після цього експірієнс з легким серцем і щасливою душею повертаєтеся додому, де знову одружитеся і починаєте нову, щасливе життя. Але, не все так просто як здавалося на перший погляд. Березня вирішивши прискорити свою зустріч з дияволом, наклала на себе руки не забувши при цьому накласти на вас потрійне прокляття.

Ось тут і починається найстрашніше, вам належить, будь-що-будь. розібратися в цій заплутаній історії, врятувати свою сім’ю і власне життя. Адже поїхала Березня, навіть після смерті не побажала ні кого прощати.

Dark Meadow: The Pact

Завантажити на Андроїд – версія хоррор гри – 1.1

Завантажити на iOS – версія хоррор гри – 1.1

Почесне третє місце займає гра під назвою Dark Meadow: The Pact. Тут цікаві, що лякають і захоплюючі події починаються прямо відразу, з першого рівня. Ви прокинулися в кімнаті, толі лікарні, толі госпіталю. Але, абсолютно не пам’ятаєте, як тут опинилися і взагалі що це за місце і де воно знаходиться. Невелику завісу над таємницею нам відкриває голос старого, який повідає вам кілька цікавих фактів, на перший погляд здаються незвичними і навіть маячнею. Але, все стає на свої місця коли ми дізнаємося, що потрапили в деяких чарівний світ, де панує зла відьма, яку вам і потрібно знищити щоб повернутися додому.

На шляху до реалізації цієї мети вам доведеться досліджувати старі занедбані битви, розгадувати загадки, шукати записки минулих пацієнтів і багато іншого.

Mental Hospital 4

Завантажити на Андроїд – версія хоррор гри – 2.1

Завантажити на iOS – версія хоррор гри – 2.1

На друге місце в даній збірці я поставив гру, яка називається Mental Hospital 4. У даній грі вам належить з головою пірнути в похмуру, страшну і одночасно притягає атмосферу занедбаних будівель. Ви підете на зустріч з якимось незнайомцем, яка призначена в лікарні Святого Петра. Але замість обіцяної зустрічі вам доведеться зіткнутися зі справжнім жахом тут мешкають. Дослідження психіатричну лікарню, в якій колись сталися певні страшні і лякаючі події. Саме в цьому питанні вам і належить розібратися в даній частині гри.

На шляху до розгадки вам буде потрапляти загадки і головоломки різних рівнів складності. Гра насправді страшна, але в той же час викликає непідробний інтерес у любителів жанру.

The School: White Day

Завантажити на Андроїд – версія хоррор гри – 1.1

Завантажити на iOS – версія хоррор гри – 1.1

І нарешті перше місце в добірці займає гра під назвою The School: White Day. Дана гра на Андроїд і iOS є своєрідним рімейком однойменної гри 2001 року на персональні комп’ютери. До речі, на Сході ця гра має просто шалену популярність. Тож не дивно – вона виконана в традиційному стилі безбашенних азіатських фільмів жахів, деякі з яких дійсно страшні. Ви потрапите в шкуру головного героя, який проникнувши вночі в школу, для підготовки нікого сюрпризу, потрапляє в таке вселенський і незрозумілий звіздець, що ні в казці сказати, ні в відео зняти. Двері в школу наглухо закриваються і ви залишаєтеся один на один з усіма таємницями і загадками один на один.

Ваше життя, а також життя інших школярів залежить від того наскільки глибоко ви може проникати в різні таємниці і шукати приховані виходи.

Ссылка на основную публикацию