Статті про комп’ютери та програмуванні для новачків

Привіт, тут Ви знайдете багато цікавих статей на такі теми як: програмування, системне адміністрування, комп’ютерне залізо, інтернет і багато іншого, що пов’язано з інформаційними технологіями!

Як вивести повторювані значення в стовпці на T-SQL? Microsoft SQL Server

Вітаю всіх на сайті Info-Comp.ru! У цій невеликій замітці я покажу, як можна на SQL вивести повторювані значення в стовпці таблиці в Microsoft SQL Server. Все буде розглянуто дуже докладно і з прикладами.

Установка Windows Admin Center на Windows 10 і додавання підключення до сервера

Привіт! Сьогодні ми розглянемо новий інструмент управління серверами – Windows Admin Center. Я розповім, що це за інструмент, яким функціоналом він володіє, покажу, як встановити Windows Admin Center на операційну систему Windows 10, а також як підключити сервер, яким ми хочемо керувати.

Що краще – адаптивний дизайн сайту або мобільна версія? Порівняння – плюси і мінуси

Всім привіт! У цьому матеріалі ми поговоримо про те, що краще вибрати: адаптивний дизайн сайту або мобільну версію сайту, а також я розповім в цілому про необхідність доопрацювання сайту в частині зручності користування ним на мобільних пристроях.

Огляд і установка Visual Studio 2019 Community на Windows 10

Всім привіт! Сьогодні ми розглянемо нову версію середовища програмування від компанії Microsoft – Visual Studio 2019. Ви дізнаєтеся, що нового з’явилося в цій версії, в яких редакціях вона випускається, які системні вимоги необхідно виконати для її установки, де скачати Visual Studio, а також ми детально розберемо процес установки Visual Studio 2019 редакції Community на операційну систему Windows 10, і навіть створимо і запустимо свій перший тестовий проект.

Як дивитися IPTV на комп’ютері? Де скачати IPTV плейлист і як його підключити?

Вітаю Вас на сайті Info-Comp.ru! У цьому матеріалі ми поговоримо про IPTV, а точніше я розповім Вам про те, як дивитися IPTV на комп’ютері, що таке IPTV плейлист, де скачати такий плейлист, і як його використовувати для перегляду IPTV каналів на комп’ютері.

Установка VLC Media Player в Linux Mint 19.1

Привіт, популярний медіаплеєр VLC реалізований для багатьох платформ: і Windows, і Linux, і Mac OS X. Сьогодні ми розглянемо процес установки VLC Media Player в операційній системі Linux Mint 19.1, при цьому я покажу два способи установки VLC, а також покажу, як видалити VLC на той випадок, якщо у Вас виникне така необхідність.

Інструкція UPDATE в T-SQL – оновлення даних в Microsoft SQL Server

Всім привіт! Сьогодні в матеріалі я розповім про те, як відбувається оновлення даних в Microsoft SQL Server з використанням мови T-SQL, буде розглянута інструкція UPDATE. Іншими словами, Ви дізнаєтеся, як змінити вже існуючі дані в таблицях на SQL Server.

Установка Linux ROSA Desktop FRESH R11 KDE Plasma і огляд дистрибутива

Вітаю Вас на сайті Info-Comp.ru! Сьогодні ми докладно розглянемо процес установки на комп’ютер дистрибутива операційної системи Linux ROSA Desktop FRESH R11 з графічною оболонкою KDE Plasma, а також ми поговоримо про особливості даної версії дистрибутива.

Як встановити Linux Fedora з графічним середовищем Cinnamon?

Всім привіт! Дистрибутив Linux Fedora за замовчуванням використовує середу робочого столу GNOME, але у Fedora є офіційні збірки (spins) з іншими графічними оболонками, і сьогодні я розповім Вам про те, де завантажити і як встановити дистрибутив Linux Fedora з середовищем робочого столу Cinnamon.

Як виміряти складність коду програми при програмуванні?

Привіт! Продовжуємо освоювати принципи створення якісного ПЗ! І сьогодні ми поговоримо про те, як можна виміряти складність вихідного коду програми, який Ви написали, а також про те, навіщо взагалі потрібно вимірювати складність коду.

Ссылка на основную публикацию