Start Easy Flash що це в биосе Asus?

В налаштуваннях BIOS материнських плат, а також ноутбуків фірми Asus в розділі Advanced можна виявити пункт меню з даними назвою. У багатьох користувачів може виникнути цілком логічне запитання: що це за пункт меню, для чого потрібен і в яких ситуаціях може бути корисний. Відповіді на всі ці питання ви знайдете в даній статті.

Засіб оновлення BIOS

Start Easy Flash запускає фірмову утиліту компанії Asus для оновлення BIOS. Називається вона Easy Flash, а слово «Start» в назві означає «Запуск».

Вона присутня на всіх ноутбуках і материнських платах цього виробника. Також може мати назву ASUS EZ Flash 2.

Друга версія назви утиліти оновлення від Asus

В останніх продуктах з графічним BIOS Asus EZ Mode її назва злегка змінили. Тепер вона називається ASUS EZ Flash 3 Utlllty і може знаходиться на вкладці «Tool».

Третя версія в графічному BIOS

Коли може зажадати оновлення?

Випускаючи продукт, будь то материнська плата або ноутбук, його підтримка триває ще кілька років. За цей час в процесі використання можуть виявлятися ті чи інші проблеми. Нові версії прошивок покликані виправляти їх, оптимізувати і покращувати роботу наявних функцій.

Також за рахунок нових версій прошивок дуже часто розширюється список обладнання, будь то процесори, пам’ять або SSD диски.

Тому якщо ви купили новий процесор, який присутній в списку підтримуваного устаткування на офіційному сайті Asus для вашої материнської плати, і при цьому комп’ютер відмовляється запускатися, то вихід один – оновлювати BIOS.

Як оновити BIOS через Easy Flash?

Тут все просто. Для початку все з того ж офіційного сайту Asus ви завантажуєте прошивку строго для вашого ноутбука або материнської плати.

Далі ставите її, наприклад в корінь диска C або на флешку, перезавантажується і заходите в BIOS. Там вибираєте пункт «Start Easy Flash».

З’явиться головне вікно утиліти оновлення.

Вибір файлу прошивки, завантаженого з офіційного сайту Asus

Тут у вікні по центру вам потрібно знайти скачаний файл прошивки, встановити на нього курсор і натиснути клавішу «Enter».

Підтвердження початку поновлення

У вікні підтвердити початок процедури оновлення BIOS.

Закінчення процедури відновлення BIOS

Запускається процес, який триває зазвичай близько хвилини або трохи більше.

Після його закінчення відбудеться автоматичне перезавантаження. Якщо цього не сталося, то перезавантажитеся вручну.

висновок

Start Easy Flash в биосе потрібен для запуску утиліти оновлення BIOS. Якщо у вас все добре працює і немає ніяких проблем з роботою комп’ютера, то користуватися ним вам не варто. Оновлення BIOS потрібно виконувати тільки при необхідності, так як під час цього процесу існує ризик поломки материнської плати.

Ссылка на основную публикацию