Стандартний vga графічний адаптер що це?

Найчастіше після переустановлення операційної системи Windows при перегляді розділу «Відеоадаптери» в диспетчері пристроїв, деякі користувачі замість назви своєї відеокарти виявляють там якийсь пристрій з ім’ям «Стандартний vga графічний адаптер». Причому в більшості ноутбуків, де використовується 2 відеокарти, таких пристроїв може бути два.

Дві відеокарти в ноутбуці, що вимагають установку драйвера

У даній статті ми розповімо що що таке і що потрібно робити при його виявленні на своєму комп’ютері або ноутбуці.

Відсутність драйвера відеокарти

Якщо на своєму девайсі в диспетчері пристроїв ви бачите «Стандартний vga графічний адаптер» замість назви відеоадаптера, то це означає що у вас не встановлений драйвер відеокарти.

У свою чергу це говорить про те, що тривимірні ігри працювати не будуть. Також швидше за все будуть проблеми з запуском складних програм роботи з графікою.

Все тому, що «Стандартний vga графічний адаптер» це базовий драйвер відеокарти, що встановлюється самою операційною системою. Він здатний забезпечити роботу відеокарти в базовому режимі, не розкриваючи її повного потенціалу, і потрібен він для того, щоб користувач самостійно встановив драйвер, призначений для тієї конкретної моделі, яка встановлена ​​на його ПК.

Як встановити потрібний драйвер відеокарти?

Для початку необхідно дізнатися модель відеокарти, встановленої на вашому комп’ютері або ноутбуці. Для цього все в тому ж диспетчері пристроїв, де у вас відображається «Стандартний vga графічний адаптер» потрібно натиснути по ньому правою кнопкою миші і вибрати «Властивості».

Код обладнання, за яким визначається модель відеокарти

Далі у вікні, переходите на вкладку «Відомості», в поле «Властивості» вибираєте «ID устаткування» і копіюєте верхній рядок з відобразилися у вікні «Значення».

Потім переходите на сайт, вставляєте скопійований раніше код у вікно введення і натискаєте кнопку «Знайти».

Введення коду обладнання для визначення моделі відеокарти

Після цього на екрані з’явиться вікно в якому буде вказана модель відеокарти до якої вам необхідно встановити драйвер.

Ссылка на основную публикацию