«Сталася помилка при розпакуванні: Чи не збігається контрольна сума»: як виправити

«Сталася помилка при розпакуванні: Чи не збігається контрольна сума» – це помилка, яка виникає під час установки ігор або програм. Найчастіше, від цієї помилки страждають користувачі, які намагаються встановити піратську копію програмного забезпечення, запакованого в кастомний установник сторонньою особою.

Як правило, помилка «Сталася помилка при розпакуванні: Чи не збігається контрольна сума» говорить користувачам системи про те, що розпаковувати пакунки пошкоджений, внаслідок чого виконується операція була завершена. Проте пошкоджений архів не завжди є причиною для появи цієї проблеми.

Наприклад, оговариваемая помилка може з’являтися через наступні випадки:

  • наявності в директорії установки кириличних символів;
  • пошкоджений привід в комп’ютері, якщо ви встановлюєте ПО з диска;
  • пошкоджені сектора на диску;
  • виставлений раніше розгін для оперативної пам’яті або центрального процесора.

Ознайомившись з помилкою «Помилка під час розпакування: Чи не збігається контрольна сума», давайте тепер подивимося, як можна позбутися від неї.

Методи рішення «Сталася помилка при розпакуванні: Чи не збігається контрольна сума»

Метод №1 Завантаження іншою версією / перезакачка

Якщо ви завантажили якусь іграшку або програму з торрент-трекера, і при установці вона показує вам цю помилку, то є всі шанси, що вам попалася «крива» роздача з битими архівами від не вмілого репакера. Все, що вам потрібно зробити – це завантажити на свій ПК іншу роздачу і спробувати встановити її. Якщо на цей раз все пройшло цілком вдало – проблема безпосередньо в офлайн попередньо роздачі.

Коли ви хочете завантажити щось з торрент-трекерів, завжди уважно оглядайте коментарі під роздачею, щоб заздалегідь зрозуміти, чи все з нею нормально чи ні. Крім іншого, під час завантаження в торрент-клієнті могла виникнути проблема, внаслідок чого ви завантажуєте файли могли бути пошкоджені. Спробуйте виконати перезакачку роздачі з потрібним контентом, а потім повторіть установку.

Метод №2 Прибрати кирилицю директорії установки

Деякі установники вкрай чутливі до символів, що використовуються в директорії установки ПО. Якщо ви намагаєтеся встановити гру або програму в папку на комп’ютері, де присутні російські літери – перейменуйте її латинськими буквами або і зовсім змініть директорію установки. Це повинно відразу ж усунути помилку «Помилка під час розпакування: Чи не збігається контрольна сума».

Метод №3 Перевірка приводу

Крім іншого, подібна помилка може виникати через некоректно працюючого приводу. Якщо ви встановлюєте що з диска, то обов’язково перевірте свій дисковод на якомусь іншому диску. Якщо і при роботі з іншим диском ви зіткнетеся з такою ж або інший помилкою, то проблема безумовно полягає в приводі.

Метод №4 Знизити робочі частоти

Помилка «Сталася помилка при розпакуванні: Чи не збігається контрольна сума», хоч і вкрай рідко, може виникати через раніше підвищених робочих частот центрального процесора або оперативної пам’яті, іншого кажучи, розгін. Якщо дана помилка виникла після вашої недавньої спроби розігнати якесь обладнання в своєму комп’ютері, то спробуйте скинути його частоти до заводських значень і проведіть установку знову.

Метод №5 Використання CHKDSK

Існує ймовірність, що помилка була викликана поява на вашому диску різних проблем, помилок або навіть пошкоджених секторів. Перевірити це вкрай просто, скориставшись утилітою CHKDSKОтже, щоб застосувати її, вам потрібно зробити наступне:

  1. відкрийте Командний рядок від імені Адміністратора;
  2. впишіть в неї команду chkdsk L: / f / r / x і натисніть Enter;
  3. дочекайтеся закінчення сканування диска, а також виправлення всіляких помилок і відновлення пошкоджених секторів;

Спробуйте провести установку потрібного ПО і перевірте, чи була усунена помилка «Сталася помилка при розпакуванні: Чи не збігається контрольна сума».

Ссылка на основную публикацию