Список всіх мультіплеєрних режимів в Ace Combat 7

Ace Combat 7 дозволяє гравцеві зануритися в світ повітряних боїв. Серія ігор Ace Combat завжди славилася динамічністю баталій і чудовою графікою. Однак бої з ІІ ніколи не подарують наскільки незабутніх і яскравих емоцій, як спільні битви з іншими гравцями. Щоб не нудьгувати, розробники ввели кілька багатокористувацьких режимів. Весь список мультіплеєрних режимів з їх описами читайте далі. Одягайте окуляри пілота, час відправитися борознити небо.

Режим Ace Combat 7 – «Королівська битва»

Королівська битва вже стала традиційним режимом для багатокористувацьких ігор. Зазвичай геймерам належить здолати з іншими гравцями в постійно звужується карті, а виграє останній вижив. В Ace Combat 7 не доведеться битися на звужується майданчику для виживання. Правильніше було б назвати режим deathmatch.

Суть королівської битви полягає в постійному битві між 8 пілотами. За кожне вбивство нараховуються очки. Їх сума залежить від ефективності конкретного пілота. Ніяких команд немає, кожен сам за себе. Перемагає той, кому вдасться зібрати найбільшу кількість очок. Чим більше інших гравців вбиває пілот, тим більше нагорода за його «голову». Отримуючи лідируючу позицію за кількістю вбивств, за вашою головою починають полювати практично всі інші літаки.

Таким чином набагато складніше втримати позицію лідера, а не просто її отримати. Це дозволило значно змінювати хід боїв і списки лідерів.

Режим Ace Combat 7 – «Командний бій»

Командний deathmatch – це повністю ідентичний режим королівської битві, але битви ведуться між командами. Всі учасники діляться на дві команди, по 4 в кожній. Тут на головну роль виходить не стільки особиста ефективність в бою, скільки командна робота.

Звичайно ж, розробники не скасували і особисті досягнення пілота. За кожну битву в обох режимах даються зірки. Якщо протягом ряду ігор вдасться заробити 3 зірки, в наступному матчі з’явиться шанс потрапити в команду найефективніших гравців. З ними шанси на перемогу сильно зростуть, відповідно, зросте і кількість зароблених очок.

Налаштування літака в мультіплеєрних режимах

У режимах гри з іншими користувачами, Ace Combat 7 дозволяє виділитися за допомогою зміни частин літаків. Тут дуже великий вибір кастомізації літака, покращувати можна практично все: будь-які частини корпусу, зброю і зовнішній вигляд. Після отримання досягнень у багатокористувацьких режимах відкриваються ексклюзивні настройки. Всього в грі понад 100 різних частин для літаків, 120 емблем та 190 звань.

Ссылка на основную публикацию