Список програм для завантаження музики з Вконтакте

Більшість користувачів російської соцмережі Вконтакте, користуються вбудованим сервісом для прослуховування музичних композицій. Але іноді це може доставляти певні проблеми в онлайн режимі. Виникають ситуації, коли відсутність доступу в інтернет заважає насолодитися музикою улюблених виконавців тут і зараз. З метою уникнути цього створена маса програм і розширень для браузерів, які дозволять користувачам долучати будь-який музичний файл з Вконтакте на свій комп’ютер.

У цій статті розглянемо 8 програм для скачування аудіофайлів з Вк.

VKSaver

Це плагін, який підтримується всіма популярними браузерами: Inernet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Operа і яндекс.браузер.

Як тільки плагін встановиться, в аудіозаписах користувача Вконтакте з’явиться іконка у вигляді стрілочки. Щоб завантажити аудіо до себе на пристрій, необхідно просто натиснути на цю іконку, і файл негайно скочується.

Savefrom.net

Savefrom.net є плагіном для браузера, який дозволить завантажити крім музичних композицій з ВК також і відеокліпи таких відомих майданчиків як YouTube, Vimeo та інше.

Щоб завантажити аудіозапис необхідно просто клацнути на іконку у вигляді стрілочки навпроти обраного треку і скачування файлу почнеться негайно.

MusicSig

Дана утиліта так само, як і попередні вдає із себе браузерні плагін. Він має підтримку таких популярних браузерів, як Google Chrome, Mozilla Firefox і Operа.

Читайте також: Розширення для скачування музики вконтакте Savefromnet helper – де скачати безкоштовно, як встановити та як користуватися Video DownloadHelper – огляд і установка плагіна VKOPT для opera – завантажити спеціальний оптимізатор Вконтакте.

Встановити це розширення дуже просто, необхідно перейти на сайт творця даної утиліти і просто клікнути кнопку «Встановити». Далі браузер автоматично переправить користувача в магазин розширень і доповнень.

В аудіозаписах користувача, після установки розширення, з’явиться нова іконка, поруч з кожним треком. Щоб завантажити аудіозапис на комп’ютер, треба натиснути на цю іконку.

VKOpt

Це розширене і саме функціональне серед усіх розширення для веб-браузера. Безліч функцій, зібраних в цьому доповненні, дозволить користувачеві не тільки завантажувати аудиотреки з ВК, але і дасть можливість налаштувати зовнішній вигляд інтерфейсу, звукові оповіщення, а також завантажувати відеозаписи та багато іншого.

DownloadHelper

Останнє розширення для браузера в цій статті, воно не таке просте як всі попередні, але дає помітно більший функціонал. Користувачеві буде доступна завантаження аудіо та відео файлів не тільки в мережі ВК, а й майже у всіх інших аналогічних сервісах, де є відтворення аудіо або відео в онлайн режимі.

Вконтакте.DJ

На відміну від розглянутих вище доповнень, Вконтакте.DJ – це програма для завантаження і відтворення аудіозаписів з Вконтакте, яка встановлюється на ПК. Вконтакте.DJ має функції пошуку і завантаження не тільки окремих аудіозаписів, а й повноцінні альбоми або ж пакет виділених аудіозаписів. А також дана програма підтримує завантаження відео з популярних відео сервісів, таких як ВК, RuTube, YouTube і Vimeo.

VKMusic

Дана програма після її установки на комп’ютер, об’єднується з браузером шляхом додавання кнопки завантаження поруч з кожним треком. А також в VKMusic є свій міні – аудіоплеєр, який дозволяє управляти відтворенням музики в будь-який момент. Крім того, в цій програмі існує можливість завантажувати не тільки окремі аудіо супроводу, а й навіть цілі альбоми. Це паличка – виручалочка для любителів музики, які скачують на свої пристрої цілі збірки аудіофайлів.

VKMusic.Citynov

Це безкоштовне ПО для відтворення та завантаження аудіо в ВК. VKMusic.Citynov також дозволяє завантажувати крім окремих музичних композицій відразу весь альбом, причому робить це в максимальному бітрейті. Додатково користувач може переглядати відомості про виконавців і шукати схожу музику.

Крім того дана програма дає можливість переглядати і завантажувати відеофайли в найкращій якості з YouTube, RuTube, Mail.ru, Яндекс.Відео та інше.

Ссылка на основную публикацию