Способи усунення помилки 0xc0000142

З помилкою 0xc0000142 можуть зіткнутися користувачі Windows 7 і новіших версій. Вона виникає при запуску програми, але причини можуть бути самими різними: від пошкодження бібліотек, до яких звертається програма до проблем з сумісністю. Нижче ми розглянемо всі причини і способи усунення помилки 0xc0000142.

Далі будуть наведені варіанти вирішення помилки 0xc0000142, починаючи з найпростіших і переходячи до більш складним. У деяких випадках помилка може бути усунена за пару хвилин, а іноді доведеться витратити на усунення досить тривалий час.

1. Якщо помилка 0xc0000142 виникає при запуску гри або програми, то перше, що необхідно зробити – це поміняти настройки сумісності. Для цього виконайте такі дії:

1) Викличте контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші по ярлику з грою або програмою, а потім перейдіть до пункту «Властивості».

2) У вікні, перейдіть у вкладку «Працює» і в розділі “Режим сумісності” поставте параметр «Windows XP (пакет оновлень 3)».

3) Збережіть зміни і спробуйте знову запустити гру або програму.

Зверніть увагу! Якщо даний режим сумісності не приніс результатів, то спробуйте застосувати і інші параметри, тому що кому-то допоможе пакет Windows XP 3, а кого-то виручить сумісність з Windows Vista.

2. Спробуйте запустити додаток від імені адміністратора. Для цього виберіть правою кнопкою миші ярлик і виберіть необхідний пункт.

3. Спробуйте оновити пакети DirectX і Net Framework з офіційного сайту Microsoft.

4. Помилка 0xc0000142 може виникнути, якщо ви вчасно не оновлюєте ОС Windows. Перейдіть в меню «Центр оновлення Windows» і перевірте наявність оновлень.

5. Також в рішенні помилку 0xc0000142 може допомогти видалення тимчасових файлів з папки C: \ Windows \ Temp.

6. Рідше помилка 0xc0000142 може виникнути в зв’язку з застарілими драйверами вашої відеокарти. Завантажувати драйвера для відеокарти необхідно тільки з офіційного сайту компанії Nvidia або AMD.

7. Запускається гра або програма могла неправильно «встати» на комп’ютер, в зв’язку з чим в рішенні помилку може допомогти перевстановлення програми.

8. Заключний спосіб усунення утворилася проблеми – спробувати зробити відкат системи до стану, коли помилки 0xc0000142 ще не спостерігалося.

Для цього відкрийте «Пуск» і через пошук знайдіть “Відновлення системи”.

Виберіть точку відновлення і комп’ютер повернеться в точності до того моменту, який ви вкажете.

Дотримуючись ці нехитрим рекомендаціям, ви зможете виправити помилку 0xc0000142.

Ссылка на основную публикацию