Спосіб збільшити швидкість Інтернет-з’єднання в Windows 10

Привіт! ВІТАЄМО блогу

Операційна система Windows 10 іноді впливає на зниження швидкості Інтернет з’єднання і причиною всьому може є протокол управління передачею – ТСР.

Протокол TCP – це встановлена ​​за замовчуванням функція в Windows 10, призначена для підвищення продуктивності програм, які автоматично отримують дані TCP по мережі.

У деяких випадках ця функція може вплинути на швидкість Інтернет з’єднання якщо у вас з’явилися проблеми з втратою швидкості, тобто просте рішення щодо її збільшення до заявлених значень.

Дії для перевірки і збільшення швидкості Інтернету

Для початку нам потрібно перевірити швидкість Інтернет-з’єднання онлайн, я рекомендую для цього скористатися сервісом знаходяться за цією адресою https://www.speedtest.net, де потрібно клікнути на кнопку BEGIN TEST.

Пройде близько 30 сек. і вам буде показаний результат швидкості, у мене він виявився 67.56 Мбіт / с це непогано для мене тому як мій тариф, який використовую це 70 Мбіт / с. І напевно швидше за все проблем у мене з Windows 10 немає, але перевірити все ж потрібно.

Проведіть запуск командного рядка строго під Адміністратором (правий клік по меню Пуск).

Скопіюйте та вставте таке правило:

netsh interface tcp show global

після потрібно натиснути клавішу Enter.

Відкриються так звані Глобальні параметри ТСР, знайдіть пункт «Рівень автонастройки вікна отримання», якщо буде стояти значення normal, то це говорить про те, що функція ТСР включена і працює.

А якщо швидкість, яку показав speedtest не відповідає вашим тарифним планом, то тоді є сенс відключити значення normal.

Для відключення команди normal необхідно ввести в командний рядок це правило:

netsh int tcp set global autotuninglevel = disabled

не забуваючи натиснути клавішу Enter.

Тепер якщо ми перевіримо «Рівень автонастройки вікна отримання», то побачимо значення змінилося на disbled, що приблизно означає не працює.

Знову тестуємо свою швидкість якщо вона помітно збільшилася значить ви вирішили проблему цим способом.

6. Якщо ж прискорити швидкість інтернет з’єднання не вдалося, а навпаки вона впала або залишилася на колишньому рівні, то тоді потрібно ввести правило щодо повернення до колишніх налаштувань:

netsh int tcp set global autotuninglevel = normal

Сподіваюся комусь допоможе це керівництво підняти швидкість інтернету.

Пропоную подивитися відео по темі.

Ось на цьому сьогодні у мене все, всім пока!

Ссылка на основную публикацию