спільноти вконтакте

Сайт ВКонтакте, вважається його користувачами однієї з найбільш затребуваних і популярних соціальних мереж, це підтверджується тим, що число учасників, які реєструються на сайті або просто переглядають різні відкриті групи та співтовариства вконтакте, з кожним днем ​​збільшується. Можливості, надані цією мережею, дуже різноманітні, вони дозволяють виробляти пошук друзів, родичів, знайомих, міняти статуси і публікувати їх, додатися при необхідності в друзі, робити багато інших дій. Утворилися в соціальній мережі різні спільноти за певними інтересами, користуються великим успіхом у користувачів. Члени, що входять в певні, можуть обмінюватися думками, обговорювати питання, що цікавлять, отримувати необхідну оперативну інформацію, переглядати фотозвіти, надані іншими учасниками або самою адміністрацією.

Створити свою групу, з подальшим запрошенням в неї нових учасників, може хто завгодно. Про виникнення нових можна дізнатися з різних новин, повідомлень, написаних друзями, при розсилці, отриманні запрошень на вступ, простому пошуку за певним запитом. Хоча всі мають достатньо різні інтереси, але можна виділити деякі, які користуються великою популярністю і досить відомі багатьом користувачам.

Кращі і цікаві спільноти в контакті (ВК)

До подібних спільнот відносяться:

  • Спільноти «Світ позитиву», «+100500», «В ритмі щастя», «Смішно і цікаво», інші подібні до них, що містять смішні фотографії, веселі картинки, цікаві цитати, іншу інформацію, яка піднімає настрій, веселить.
  • Спільноти любителів КВН, «Comedy Club», інших подібних проектів.
  • Чимала кількість які об’єднують прихильників фільмів, серіалів, відомих акторів, музикантів, популярних співаків, про новинки кінематографії, які очікують виходу мультиплікації, наприклад, «Блог кіно», Цікаве кіно »та інші подібної спрямованості.
  • Дуже багато співтовариств по інтересах, наприклад, для вчителів, офісних співробітників, студентів, школярів, батьків, всілякі автолюбительському спільноти, для фахівців з різних сфер діяльності, любителя спорту, художників, інших, цікавих для користувачів, різних тем.
  • Зовсім дивні, наприклад, «Ті хто вважають, що Насті дивні», «Мене бісить, що перила в метро їдуть швидше сходинок», «Студентський бог Анунах« Також до наведеного списку хочеться додати кілька від себе, тих, які найбільш сподобалися, запали в душу. До таких відносяться «Покинуті міста світу», наведені тут добірки фотографій дуже цікаві, при перегляді їх, з’являється деяке відчуття таємничості, можна сказати що навіть який – то остраху, з’являється велике бажання побачити дані місця своїми очима, здійснити до них поїздку.
  • Також хочеться відзначити спільнота «Найцікавіші місця і події Москви», так як мені як корінний москвичка цікаві всі події, що відбулися в місті, наявні і вікна, що пам’ятники, відомі, таємничі та інші місця столиці і її визначні пам’ятки, легенди, міські новини, інші, викликають інтерес факти). Груп, представлених ВКонтакте досить багато, кожний знайде тут що – то цікаве, або зможе створити власну.

Пошук спільнот вконтакте

Для цього потрібно знайти напис на сторінці вгорі ВК і у вікні, зробити пошук по наявному параметрам.

Якщо ви хочете здійснити пошук спільноти вконтакте без реєстрації, то на сторінці ВК внизу знайдіть напис «Товариства» або перейдіть по, і можете знайти в тому ж порядку, показаному вище.

Ссылка на основную публикацию