Sorry you are visiting our service too frequent please try again later

Світ на виживання «Fortnite Battle Royale» захоплює гравців з усього світу. Незважаючи на недавній старт гри, багато користувачів зіткнулися з проблемою «sorry you are visiting our service too frequent please try again later». Вона з’являється при спробі відвідати свій аккаунт або підключитися до чергового бою. По суті, повністю перекривається доступ до гри при появі помилки. На початку статті розповімо про можливі причини, а далі пояснимо як спробувати виправити помилку.

Помилка в Fortnite – як виправити

Причини бага при вході в гру

Дослівно помилка перекладається: «Вибачте, ви відвідуєте наш сервіс занадто часто, будь ласка, спробуйте ще раз пізніше». Доповнюється все проханням встановити патч або перевстановити гру. Незалежно від платформи ПК або PS4 баг може з’явитися в будь-який час. Деякі гравці в подібних ситуаціях бачать проблему в наступному: перевантаження серверів, технічні роботи, застаріла версія гри.

Способи усунення помилки

оновлення

З огляду на підключення через інтернет, гра повинна постійно оновлюватися. Невідповідність потрібної версії призводить до відключення гравця від сервера, тому потрібно насамперед відразу перевірити наявність на офіційному сайті «Fortnite» нових патчів. Їх інсталяція дозволить знову повернутися на карту і вступити в бій зі своїми друзями.

патчі

Будь-які поліпшення повинні бути з офіційних джерел. Деякі користувачі, встановлюючи чергове доповнення, стикалися з помилкою «sorry you are visiting our service too frequent please try again later», що вказує на можливі незаконні дії. Є всі шанси припускати, що встановлений патч дає більше переваг вашого персонажа, ніж це дозволено розробниками.

  • Деінсталюйте всі патчі.
  • Замініть їх тільки офіційними поліпшеннями анонсовані самими розробниками.

сервера

З ймовірністю у 80% помилка Fortnite Battle Royale з підключенням пов’язана саме з проблемами на сервері.

Можуть вестися технічні роботи або тимчасово ліміт гравців перевищив допустимі показники. Це почасти обумовлює постійне оновлення лічильника при підключенні до бою. Начебто час відраховується, а потім знову повертається на вихідні дані.

Єдиними діями користувача буде очікування. Доведеться дочекатися відновлення серверів. Як варіант перезавантажте гру або зайдіть з іншого мережі. Іноді обмеження характерні тільки для конкретного регіону, а також типу підключення. Щоб упевнитися в правильності висновків про «падінні» сервера, рекомендується звернутися через форму зворотного зв’язку до розробників. Відвідайте офіційний сайт «Fortnite» і перейдіть в розділ «Допомога». У самому низу знайдете «Відправити мені повідомлення».

скарги

Не забувайте про скарги від інших користувачів. Якщо гравець постійно порушує встановлені правила загального призначення, є всі підстави у адміністрації в його блокуванні. Відпишіться техподдержке про поточний статус вашого облікового запису та про можливі рішення щодо зняття обмежень. Сподіватися на швидке вирішення проблеми в даному випадку не доводиться.

Якщо ви використовували сторонні програми, сервіси, софт – напишіть в тих підтримку, що сталася помилка або софт встановили випадково – в більшості випадків гравцям йдуть на поступки і аккуант відновлюють.

Якщо Фортнайт вилітає, прочитайте нашу недавню статтю Fortnite Battle Royale вилітає і викидає при запуску.

висновок

Сподіваюся ви розібралися в причинах помилки Sorry you are visiting our service too frequent please try again later і знаєте як виправити цей баг, інші питання по грі Fortnite Battle Royale пишіть в коментарях до цієї сторінки або нашу групу в контакті.

Ссылка на основную публикацию