(Sony Vegas Pro 13) Як Користуватися Цим Відеорадактором

Sony Vegas Pro 13 вивчимо програму коротко

Добрий день друзі. Сьогодні я вирішив на прохання частини моїх читачів зробити короткий огляд всесвітньо відомої програми Sony Vegas Pro 13. На даний момент, це одна з найбільш відомий програм для редагування відео.

Зараз, в століття цифрових технологій, майже в кожному будинку є відео камера. Більшість з нас любить подорожувати. Під час даних подорожей люди знімають багато відео матеріалів. Дане відео бажано красиво піднести. Я вже не раз писав про програми для редагування відео, на кшталт відеомонтажу і Відеомайстер.

Sony Vegas Pro 13 займає серед програм відео редакторів особливе місце. Так як проводить подібне редагування більш професійно, ніж інші подібні програми. Але і має більш складний інтерфейс, розібратися в якому не так-то просто. В одній статті про Sony Vegas не розкажеш, це занадто складна програма. Але, зате, дана програма результат дає один з найкращих.

Vegas Pro має багато функцій. Головними з них є робота з відео або аудіо доріжками. Де можна стискати відео, розширювати, додавати повторно, вставляти зображення або текст.

Проводити плавні переходи різних видів з одного в інше. Можна просто прибрати звукову доріжку і вставити іншу, подовжити або скоротити дану доріжку, навіть можна витягти аудіо з CD диска та інше.

Одним з головних недоліків Вегаса, я б назвав її дорожнечу. Sony Vegas Pro 13 коштує від 399.95 $ до 799.95 $ (в залежності від функцій), що не зрівняється з російськими аналогами даної програми, ціна яких коливається від 1000 до 2000 гривень. Різниця, як бачите, колосальна. Зате, програма має пробну версію, яку можна безкоштовно завантажити.

Також, ще одним з недоліків Sony Vegas Pro 13 є апаратні вимоги комп’ютера, його потужність. Я зараз маю на увазі саме 13 модель, хоча на 12 вимоги ті ж. А саме: оперативка для неї бажана ні нижче 4 Гб, краще 8 Гб. Відео плата 512 Мб. Також, 13 модель Sony вимагає 64 бітну систему Windows.

Але якщо потужність вашого комп’ютера не відповідає даним вимогам, сумувати не варто, потрібно лише придбати Sony Vegas Pro 9, або 10 моделі. У більш ранніх версій і вимоги нижче.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Кодеки для Sony Vegas Pro 13

Також, у багатьох користувачів Vegas може з’явитися помилка під час додавання відео в програму. А саме, з’явитися повідомлення:

Вся справа в кодеках вашого комп’ютера. Для даної програми кодеки підходять не всі. Але дана проблема легко вирішується. Для цього, потрібно ввести в пошукову систему Google напис K-Lite codek pack Mega. Вибираємо верхній сайт і потрапляємо на сторінку з сайтом, де є потрібний нам пакет кодеків, або просто переходимо за посиланням …

Я вибрав дзеркало 2 і перейшов на інший сайт, де нам потрібно натиснути на синю кнопку завантажити.

Потім, переходимо на іншу сторінку даного сайту і тиснемо на посилання “Завантажити К-Лайт Мега Кодек Пак».

Пакет з кодеками буде завантажено на наш комп’ютер. Нам залишається його встановити. Програма установки англійською мовою, якщо ви його не розумієте, просто періодично натискаєте на кнопочку Next і встановлюєте кодеки. Потім, бажано перезавантажити комп’ютер.

Тепер, нам залишається завантажити Sony Vegas Pro 13 (я маю на увазі пробну версію). Не забудьте, система потрібна 64 бітна, інакше вам потрібно пошукати більш ранню версію програми. Далі, встановлюємо Вегас. У нас з’являється ярлик Vegas Pro 13. Запускаємо програму.

У нас з’являється вікно Vegas сірого фону. Тепер, нам потрібно додати відео, для цього, кликнемо по таткові в лівому верхнім кутом. Переходимо в провідник і додаємо потрібний нам фільм. У нас вискакує віконце з питанням:

Я натискаю «Ні». Наше відео додано.

В низу вікна у нас з’являються доріжки: відео та звукова, які ми можемо зменшувати, переміщати і доповнювати, як разом, так і окремо.

При цьому, взявши за куточок доріжок, можна управляти процесом загасання відео. Клікнувши по сірому фону поряд з доріжкою, можна вибрати команду «Вставити текстовий медіофайл» і розмістити текст в будь-якому зручному місці нашого відео.

Але краще про можливості Вегас Про вам розповість відео внизу.

Відео як користуватися Sony Vegas Pro 13

Налаштування інтерфейсу Sony Vegas

Висновок: Vegas Pro 13 дійсно відмінна програма для редагування відео! Притому, робить вона це чудово! Але у неї трохи складний для новачків інтерфейс. Тому, новачкам я б порадив все ж спочатку попрацювати з аналогами Вегас Про
, російськими відео редакторами, такими, як Відеомайстер до монтажу, інтерфейс яких набагато простіше і зрозуміліше для новачків Рунета. Потім, вивчивши дані програми, можна переходити і на Sony Vegas Pro 13. Успіхів!

PS. Прийміть мої щирі вітання з наступаючим Днем Перемоги нашого народу над фашистської Німеччиною. Не варто забувати про це великий день, адже в цей день, наш народ по суті врятував всю Земля від фашистської чуми! Мої щирі вітання ветеранам! Здоров’я вам, і спасибі вам за перемогу !!! 🙂

Ссылка на основную публикацию