Sony помилка 2123 Соні Бравіа – як виправити

Перед самим Новим Роком користувачі телевізорів фірми Sony масово зіткнулися з помилкою 2123 в Соні Бравіа – «Помилка під час оновлення системного ПЗ. Сервер з оновленнями тимчасово недоступний. Будь ласка, спробуйте пізніше. »

Помилка під час оновлення системного ПЗ

Мережеві помилки на Смарт тв не рідкість і раніше ми вже присвятили їм окремі статті на нашому сайті. Перша стаття з кодом помилки 1107 пов’язана з блокуванням айпі адрес і проблемою з серверами, а друга з кодом 2200 може бути пов’язана з неправильно вибрано параметр DNS серверів. Що так само може викликати помилку 2123. Детальніше про ці збої ви можете прочитати за посиланням нижче на нашому ресурсі:
Помилка 1107 в Sony Bravia і як виправити помилку 2200.

Причини помилки 2123 в телевізорах Соні

Тут інформації в мережі не так багато: збої в роботі телевізора, пов’язані з неправильною роботою в мережі Інтернет, помилка на серверах Соні і рекомендація оновитися до нової прошивки. У зв’язку з частою блокуванням IP адрес – завантажити оновлення безпосередньо з телевізора не вийти, використовуйте флешку або інший USB накопичувач.
Що стосується нової прошивки – тут все не однозначно, багато зробили апгрейд, але проблема не вирішилася.
Так само причиною може служити неправильна робота функції WPS на телевізорі.

WPS – це функція на роутері для створення напівавтоматичного захищеного підключення по Wi-Fi, збої в роботі цієї функції так само служать причиною помилки 2123.

Втім, це все лірика, давайте спробуємо вирішити проблему самостійного шляхом ручного оновлення.

Оновлення програмно-апаратних засобів Sony

Перед оновленням переконайтеся що ваша модель телевізора присутній в списку. Запишіть поточні налаштування (особливо настройки мережі) на окремому листку що б не заплутатися.

Оновлення програмно-апаратних засобів Sony

Важливо – уважно читайте всі інструкції. Всі ваші дії ви виконуєте на свій страх і ризик. Так само уважно читайте інструкцію на офіційному сайті оновлення.
Далі прямуємо інструкції:

 • Переходимо на офіційний сайт (посилання кликабельна) для завантаження доповнення.
 • Дивимося на присутність вашої моделі в списку, вибираємо модель (якщо є така опція) і натискаємо «Завантажити».

  Оновлення вбудованого програмного обеспеченіяSony

 • Завантажений архів витягаємо в окрему папку, або всі файли з архіву відразу копіюємо в КОРІНЬ флешки;
 • Встановлюємо оновлення;

  встановлення оновлення

 • Заходимо в настройки мережі і вручну змінюємо IP адреса на одне значення. Наприклад з 192.168.1.2 на 192.168.1.3;
 • Тут нам у пригоді листочок із записаними налаштуваннями, можна ввести їх відразу і змінювати, що б не заплутатися в наслідку;
 • Після зміни адреси перевіряємо роботу смарт тв та інших функцій.

Якщо не допомогло можете зробити скидання всіх налаштувань Смарт Тв на стандартні і спробувати ще раз.

рішення неполадок

Якщо установка оновлення не вдається – правильним рішенням буде зателефонувати в службу підтримки користувачів по телефону 88002007667 та організувати виїзний ремонт, оновлення програмного забезпечення та ремонту. Якщо ваш телевізор на гарантії – проблема з помилкою 2123 вирішується швидко і безкоштовно.

Так само візьміть до уваги що проблема може носити тимчасовий характер, а фахівці вже займаються її вирішенням. Цілком можливо через пару днів все оновлення будуть без помилок завантажуватися в автоматичному режимі.

висновок

Напишіть в коментарях чи допоміг вам цей спосіб в рішенні помилку 2123 на Соні Бравіа. Так Ви допоможете іншим користувачам які зіткнулися з даними збоєм. Задавайте інші питання в коментарях і напишіть ваші шляхи вирішення проблеми і ми обов’язково доповнимо ними нашу статтю.

Ссылка на основную публикацию