Snappy Driver Installer як користуватися

Якщо ви хочете уникнути деяких проблем для вірної експлуатації пристроями ПК, таких як труднощі з обладнанням або сумісністю, то драйвера вашого комп’ютера необхідно постійно оновлювати. На жаль, встежити за цим практично не можливо, так як драйверів дуже багато, а їх нові версії виходять досить-таки часто.

Дана утиліта призначена якраз для таких випадків. Щоб вам не займатися постійним відстеженням нових оновлень, Snappy Driver Installer може оновити застарілі драйвера до найновішої версії замість користувача, не вимагаючи для цього багато часу і сил.

Збереження нового пакета

Дана програма, на відміну від своїх попередників, не перевіряє вихід нових версій автоматично. Це доведеться робити самостійно, що на перший погляд здається не дуже зручним. Хоча, за фактом, досить просто зберегти актуальний пакет, який автоматично, після завершення завантаження, з’ясує, яких драйверів не вистачає.

резервне копіювання

Перш ніж завантажувати драйвера бажано створити резервну копію, для того щоб повернути ваш персональний комп’ютер до первісного стану. Для цього всього лише потрібно поставити галочку біля відповідного пункту.

точка повернення

Якщо раптом виникла необхідність зробити відкат системи, тобто повернути ОС до моменту, коли ви робили резервне копіювання, то натисніть на кнопку «Створення резервної копії» правою кнопкою миші.

установка драйвера

На жаль, в даній програмі не передбачена функція установки драйверів по одному, як в інших подібних утиліти. Але ви зможете завантажити тільки ті драйвера, які необхідні зазначивши їх прапорцем.

Читайте також: Як включити апаратне прискорення Чому не встановлюється Flash Player Завантажити Glary Utilities

Тема оформлення

При необхідності ви можете змінити колір екрану на будь-який, який вам подобається. Для цього з лівого боку робочого столу виберіть під розділом «Тема», потрібний відтінок.

режим експерта

При запуску даного режиму з’являються функції для досвідчених користувачів. З його допомогою ви зможете вивчити повний список драйверів існуючих в комп’ютері або завантажити їх попередні версії.

Завантаження драйверів

Повна версія, яка містить всі необхідні драйвера, знаходиться на офіційному сайті і доступна для скачування. Але цілком вона важить близько 13 Гб. До того ж одночасно вам скочується величезна кількість непотрібних драйверів. Щоб цього уникнути, потрібно тільки поставити прапорець, навпаки необхідних, і задати місце, куди слід зберігати файли. Далі ви зможете їх відновити, для цього просто зайдіть в папку, куди вони були завантажені.

Головна інформація про систему

У лівому верхньому кутку ви зможете прочитати найважливішу інформацію про систему. Для того щоб відкрити диспетчер пристроїв, необхідно всього лише клікнути на вікно з інформацією.

плюси

Переваги даної програми можна обговорювати дуже довго, але в цій статті будуть представлені найголовніші з них, на думку постійних користувачів:

  • Величезна варіація драйверів.
  • Версія, яка не потребує додаткових установок.
  • Інтерфейс російською мовою.
  • Можна зберігати драйвера на свій комп’ютер.
  • Не вимагає плати за експлуатацію.

мінуси

Завдяки простоті і доступності, користувачі змогли виділити всього один незначний недолік утиліти – нестандартний інтерфейс, до якого необхідно звикнути.

Незважаючи на свій один єдиний недолік, дана програма визнана однією з найпростіших для оновлення та завантаження драйверів на ПК. В основному утиліту хвалять користувачі, які можуть завантажувати тільки необхідні продукти, в силу не дуже гарного з’єднання з інтернетом.

Ссылка на основную публикацию