Слабкий сигнал інтернету – не проблема

Багато з нас неодноразово зустрічалися з такою неприємною проблемою як слабкий прийом інтернету. Така ситуація можлива при невдалому розташуванні або недосконалою конструкції приймаючої антени.

Часто альтернатива у вигляді переходу на провідний інтернет з деяких причин небажана або взагалі неможлива для споживача. В такому випадку свої муки можна припинити виключно одним кроком – придбанням такого пристрою як потужна антена для інтернету.

У ролі цього пристрою на сьогоднішній день служать так звані бездротові точки доступу Wi-Fi. Однією з найбільш недорогих в своєму класі, і в той же час досить потужним представником є ​​точка доступу Nanobridge m5 виробництва фірми Ubiquity, вже давно позитивно зарекомендувала себе на ринку пристроїв для роботи з інтернетом. Одним з найголовніших переваг цієї антени є її більш ніж компактні розміри. Потужність прийому і передачі сигналу при таких скромних габаритах забезпечується вдалими конструктивними рішеннями.

Так, принцип роботи цього пристрою поєднує в собі роботу за двома технологіями – як «тарілки»З прямим фокусом, так і опромінювача двухполярізаціонного типу. Оснащення Nanobridge m5 такими можливостями дозволяє домогтися максимальної сили і чистоти сигналу, а також виключити його втрати на етапах проходження по коннекторам і кабелям. Інженерам Ubiquity завдяки такому грамотному технічному рішенню вдалося домогтися стійкості і помехозащищенности потоку даних у всіх режимах роботи антени. Крім того, можливості бездротової точки доступу дозволяють без проблем стабільно «тримати»Максимальну швидкість передачі даних.

Для такого недорогого пристрою дивним здається зручність установки і запуску цієї антени. За результатами багаторазового тестування не було виявлено жодного збою в роботі незалежно від місцевості і погодних умов. Не було зафіксовано жодного розриву зв’язку або затримки в процесі передачі даних, потік яких для тестування було встановлено досить вражаючий.

Зрозуміло, що при будь-яких позитивних якостях будь-який пристрій має також і певні недоліки. Так, один недолік є, проте він є досить специфічним і стосується виключно конструктивних особливостей антени і ніяк не впливає на зручність роботи з Nanobridge m5 звичайними користувачами. Так, доставляє певні незручності непродумані системи кріплення при необхідності розбирання пристрою, однак дані проблеми доведеться вирішувати вже фахівцям з обслуговування вашої антени.

Ссылка на основную публикацию