Skype – відео і голосовий зв’язок

Давно вже канули в Лету ті часи, коли Skype був наймоднішим і просунутим комунікатором планети: на тлі конкурентів типу Viber або WhatsApp його популярність здорово потьмяніла. І тим не менше, коли ми згадуємо про голосового зв’язку або відеозв’язку через інтернет – згадуємо і Skype …

Завантажити Skype безкоштовно ви можете або у вигляді універсального додаток, з Магазину Windows 10, або як стандартну програму для старого режиму Робочого столу. Посилання на завантаження Skype можна знайти в лівій частині меню відразу після установки системи, в розділі Часто використовувані. Поки що я рекомендую вам користуватися «класичним» Skype для Робочого столу – нове універсальне додаток поки що ні налагоджено і працює з помилками.

Як увійти в skype

При першому запуску нам потрібно УВІЙТИ в Skype – і тут у нас є два варіанти:

  • Користувачі Skype зі стажем можуть увійти в програму, використовуючи свої старі логін і пароль.
  • Нові користувачі можуть увійти під обліковим записом Microsoft, тобто ваш Skype буде прикріплений до того ж адресою електронної пошти, що і ваша Windows.

Нарешті, можна увійти через соціальну мережу Facebook, якщо, звичайно, ви там зареєстровані. Інтерфейс програми в особливих коментарів не нуждается.Слева знаходиться панель контактів, найцінніші з них можна перетягнути мишкою в меню Избранное у верхній частині панелі. А у вкладці Останні відображаються ваші недавні співрозмовники. Справа розташована сторінка статусів (якщо ви натиснете з будь-якого контакту в списку, то на цій панелі буде відображений ваш текстовий чат).

Контакти в skype

Додавати нові контакти з допомогою пошуку (пошуковий рядок знаходиться зліва вгорі, під аватарки). Шукати ваших друзів в базі даних звонилки можна декількома способами:

  • За ім’ям та прізвищем – це самий безнадійний варіант: уявіть, скільки Маш Іванових і Співати Васєчкін бовтається в Мережі?
  • За адресою електронної пошти. Більш надійно, але теж не завжди працює: адрес у кожного з нас кілька, і як вгадати, на який з них зареєстрований Skype?
  • Найнадійніший варіант, якщо ви знаєте «нік», тобто псевдонім людини в Skype, а якщо він користується Windows 10, то адреса, до якого прикріплений його аккаунт в Microsoft.
  • Нарешті, ви можете перетягнути контакти зі свого аккаунта в Facebook повідомлення, натиснувши кнопку Додати друзів з Facebook в головному вікні Skype (перейти до нього можна по кнопці з «будиночком» у верхній частині Панелі контактів)

Додали людини? Тепер можна доповнити і змінити відомості про нього в Адрен картці (клацання по контакту правою кнопкою мишки – Подивитися особисті дані).

На жаль, контакти в Skype не надто інформативні: єдине, що ми можете з ними зробити – додати номер телефону (на який ви зможете зателефонувати або відправити SMS через той же Skype, але вже за окрему плату).

Вибране

Поки контактів в списку трохи, проблем немає, а ось коли у вас з’являться сотні адресатів, розібратися в цій простирадлі буде нелегко. Частково Skype вже полегшив нам задачу зверніть увагу на вкладки Контакти і Останні. Ага, ясно: не доведеться ламати голову і мотати нескінченний «рулон» контактів, щоб знайти тих, з ким ми спілкувалися зовсім недавно.Но ми можемо ще дещо: наприклад, додати найцінніші контакти в Вибране – і вони завжди будуть у верхній частині списку. Робиться це, зрозуміло, через Контекстне меню, правою кнопкою мишки. А можна просто перетягнути контакти в верхню частину списку мишкою.

Об’єднуємо друзів в групи

Ще один фокус: виділіть мишкою кілька контактів, утримуючи кнопку Shift. Здогадуєтеся, що с. ними можна зробити? Правильно, об’єднати в список: створити власну групу можна, скажімо, для ваших домашніх або колег по офісу.Щёлкніте з будь-якого контакту (або декільком, виділивши їх) правою кнопкою мишки і виберіть команду Додати до списку >> новий список контекстного меню.Работать зі списком можна так само, як з одиночним контактом: відправляти повідомлення будь-кому Учасникам групи, розсилати файли і т.д.

Голосовий зв’язок. Спільний перегляд

Натиснувши на будь-якому імені в списку (вже лівою кнопкою), ви перейдете в режимі виклику – дзвінок може бути-як голосовим, так і відео (природно, при наявності у вас вебкамери), відключити (або включити) відеозв’язок ви можете за допомогою кнопки з камерою. Ще більше можливостей ви отримаєте, клацнувши по контакту правою кнопкою мишки: в розпочатому Контекстному меню ви знайдете навіть команду від правки SMS! Правда, це послуга платна, до того ж в картці контакту повинен бути доданий мобільний телефон.Кнопка Q включає додаткове вікно текстового чату, що дуже зручно, так як під час сеансу відеозв’язку ви можете одночасно перекидати вашому візаві текстові повідомлення і файли. Для їх прикріплення служить кнопка Q \. Зверніть увагу, за допомогою цієї ж кнопки ви можете відправляти співрозмовнику відеоповідомлення, причому навіть в той момент, коли він не знаходиться в онлайні. Ну і звичайно не обійшлося без всюдисущих смайликів ©.

групові чати

Базікати в Skype можна не тільки в індивідуальному, а й в груповому режимі. Для цього виділіть лівою кнопкою мишки (з одночасно натиснутою клавішею CTRL) потрібні контакти на панелі ліворуч, викличте їх загальне Контекстне меню правою кнопкою мишки і виберіть відповідно команди Почати телеконференцію або Створити груповий розмову для відео і голосового зв’язку соответственно.Такім же чином ви можете поєднувати контакти в списки і надалі запускати групове спілкування одним клацанням по цьому новому контакту, видаляти, блокувати користувачів … словом, виконувати практично всі операції з контактами.

Дзвінки на звичайний телефон

Натиснувши на своїй фізіономії в лівому верхньому кутку екрану, ви отримуєте доступ до меню управління вашим аккаунтом – тут можна вибрати ваш статус (або «настрій»), додати картинку-аватарку … А заодно і поповнити рахунок (посилання Внести кошти на рахунок в Skype) .Як ви знаєте, дзвінки з комп’ютера на комп’ютер в Skype безкоштовні … А ось на звичайні телефони – дуже навіть навпаки. Повну тарифну сітку можна подивитися на сайті Skype за адресою – skype.com/ru/rates/. При цьому ви можете вибрати як оплату окремих дзвінків, так і «пакетні» таріфи.Помімо стандартної погодинної оплати, Skype пропонує ще й місячну передплату з необмеженим обсягом розмов (правда, в більшості випадків мова йде про дзвінки на стаціонарні телефони). Безлімітних планів цілих трі.Одна країна – € 6 в месяц.Европа – € 6 в місяць (Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Україна (тільки Київ і Петербург), Словаччина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія) .Мір – € 10 на місяць. (Всі попередні країни, а також Австралія, Аргентина, Гонконг, Гуам, Ізраїль , Канада, Китай, Колумбія, Малайзія, Нова Зеландія, Пуерто-Ріко, Корея, Сінгапур, США, Таїланд, Тайвань, Чилі, Японія) .Су ществуют безлімітні плани і по окремим державам – хоча набагато частіше Skype пропонує «пакети», що включають певну кількість хвилин в місяць (від 60 до 400). Вартість відправленої SMS через Skype практично на будь-який номер становить близько 4-6 євроцентів, що можна порівняти з тарифами мобільних операторів.

Ссылка на основную публикацию