Skype Online в браузері

Skype for Web – веб-версія додатка Skype, яка може працювати в браузері без попередньої установки на комп’ютер. Її можна використовувати для постійної підтримки зв’язку в режимі онлайн.

Дана версія була створена Microsoft’ом заради полегшення спілкування за допомогою інтернету і без використання програми Skype, встановленого на ПК.

Читайте також: Як користуватися Skype для браузера Скайп не працює: що робити

Ви запросто зможете залишатися на зв’язку з важливими для вас людьми з будь-якого девайса, який може бути підключений до інтернету. Більшість браузерів, оновлених до останніх версій, підходять для використання Skype for Web: Mozilla Firefox, Safari, Opera, Microsoft Edge, Google Chrome.

Skype for Web

Щоб скористатися даною веб-сайтом, відкрийте будь-який з наведених вище браузерів і введіть в пошуковому рядку «Skype Web» або перейдіть за цим посиланням. Наступним вашим дією буде введення даних ваших облікових записів Skype і Microsoft. Якщо у вас немає тієї чи іншої учеткі, ви в будь-який момент можете створити її.

Нарівні з акаунтами Скайп і Майкрософт є можливість використовувати обліковий запис Facebook.

Далі, якщо ви вже користувалися Скайпом раніше, для вас не буде нічого нового. Веб-інтерфейс являє собою той же вікно, де (в залежності від налаштувань) будуть відображені ваші контакти або список тих, з ким ви недавно дзвонили одне одному.

У вас є можливість налаштувати веб-версію Skype «під себе» (параметри конфіденційності, режим повідомлень). Інтерфейс налаштувань практично не відрізняється від аналогічного в додатку.

Для здійснення відео та аудіо дзвінків з сайту Skype Online необхідно встановити плагін Skype Web Plugin. Також з його допомогою оновлюється клієнт.

Інсталяція Skype Web Plugin

При спробі зробити відеодзвінок вам запропонують встановити спеціальний плагін для браузера, необхідний для нормального функціонування інтерфейсу на веб-сайті.

Клієнтці на зелену кнопку «Встановити модуль».

Щоб встановити Skype Web Plugin на ваш комп’ютер, необхідно зберегти файл «Skype Web Plugin» на девайс і, розпакувати, провести інсталяцію. Після закінчення процесу перезапустіть браузер.

Далі всі дії повсякденні: просто клікніть на контакт, з яким хотіли познайомитися і дочекайтеся відповіді від співрозмовника. Інтернет-версія Skype працює завдяки хмарному сервісу Outlook (якщо ви підключилися безпосередньо за допомогою облікового запису Microsoft).

Skype for Web – це саме той самий сайт, який допоможе вам завжди залишатися на зв’язку. Ви можете відправляти текстові повідомлення і домовлятися, не уступаючи тим самим декстопной версії.

Ссылка на основную публикацию