Скидання налаштувань принтера Samsung і лічильника

Щоб ефективно використовувати недорогі картриджі і мати можливість їх самостійно перезаправлять, потрібно обійти пункт меню принтера, що обмежує кількість листів, що друкуються на одному заправленні. Зробити це можна кількома шляхами, в залежності від моделі друкованого пристрою. Зробити скидання лічильника принтера Samsung SCX-3400 і SCX-3200 можна, отримавши доступ в меню за допомогою комбінації клавіш. У більш ранніх моделях принтерів Samsung скидання можна зробити шляхом перевстановлення ПЗ.

Принтер фірми Самсунг

Скидання налаштувань і перепрошивка на старих моделях

Система захисту від використання перезаправленного картриджів на Samsung ML обходиться тільки програмно. Для скидання налаштувань принтера Samsung ML-1910 / ML-1915 потрібно замінити частину заводського програмного забезпечення. Для успішної перепрошивки необхідно:

 • завантажити в комп’ютер нову версію ПО для ML-1910 / ML-1915
 • підключити до нього принтер (не включаючи);
 • включити прилад, натиснувши кнопку і не відпускаючи до миготіння червоного індикатора;
 • відпустити кнопку;
 • запустити .bat файл, дочекавшись повного завантаження FW;
 • дочекатися самостійної перезавантаження принтера;
 • зняти або заклеїти чіп на картриджі.

Надалі при експлуатації перепрошитого Samsung ML-1910 / ML-1 915 слід користуватися тільки картриджами з ізольованим чіпом.

Пряме втручання для обнулення лічильника

Скидання лічильника на моделях ML-1640 / ML-1641 починається з визначення версії ПЗ шляхом друку тестової сторінки. Для цього потрібно натиснути «скасування друку» та тримати, поки не моргнуть обидва світлодіода. Шукане значення називається Engine version. Якщо значення 1.10.50 і нижче – переналаштувати прилад можна.

Для цього потрібно:

 • відключити апарат від мережі;
 • зняти задню захисну панель;
 • виявити мікросхему 93С66;
 • обережно підключивши харчування приладу, але не включаючи його, металевим предметом замкнути ніжки 4 і 3, дочекавшись, поки з двох світлодіодів на верхній панелі не залишиться горіти тільки червоний;
 • прибрати «замикання», зібрати прилад, роздрукувати тестову сторінку.

Повна тестова сторінка ML-1 640 / ML-1641 буде відрізнятися від тієї, що друкувалася до процедури. Якщо немає – слід повторити спробу. У деяких випадках обнулення лічильника ML-1640 / ML-1641 відбувається при замиканні ніжок 1 і 4.

Скидання налаштувань без перепрошивки

Алгоритм скидання принтера Samsung SCX 3200 (SCX 3205, SCX 3207) простіше. Процедура проводиться без часткового розбирання, тільки натисканням кнопок меню. Клавіші потрібно натискати без затримки, з рівним інтервалом:

 1. Натиснути комбінацію ++ stop – – stop stop.
 2. Дочекатися букв UC на дисплеї.
 3. Кнопками «+ -» змінити значення на FC.
 4. Натиснути start.
 5. Дочекатися появи коду 07, повторно натиснути start.
 6. Дочекатися закінчення автоматичного процесу обнулення лічильника SCX 3200.

Для доступу до налаштувань принтера Samsung SCX-3400 потрібно в десятки разів натиснути кнопку «меню». Коли на дисплеї висвітиться «обслуговування», кнопкою «вправо» потрібно перегорнути сервіс до команди «скидання налаштувань» і підтвердити її кнопкою «ОК». Далі – двічі натиснути кнопку «вправо». Якщо з’являється «все настройки» натиснути «ОК».

Після кількох тренувань перенастроювання SCX 3200 і інших моделей при перезаправке картриджа буде займати у користувача лічені секунди.

Ссылка на основную публикацию