Скидання лічильника тонера і барабана Brother HL 2132R / 2130R

У принтері Brother HL-2132R є датчик, функція якого полягає в підрахунку кількості сторінок, які вже були роздруковані. При цьому його не “хвилює», що ви недавно заправили картридж – відповідний індикатор буде блимати і показувати, що він порожній, в результаті чого друк на принтері Brother HL даної моделі заблокується. В такому випадку виникає питання про те, як виконати скидання лічильника тонера Brother HL-2132R. Провести обнулення можна за допомогою двох способів.

Перший спосіб: апаратний

 1. Скинути лічильник картриджа на принтері від Бразер, якщо він перестав друкувати через блокування, можна за допомогою апаратного способу. Для цього:
 2. Увімкніть оргтехніку, дочекайтеся, поки механізм перестане функціонувати (можна визначити по затихла шуму), після чого відкрийте кришку.
 3. Знайдіть зліва від кришки важіль. Потім акуратно від’єднайте його, після чого постарайтеся втопити в корпусі оргтехніки.
 4. Тепер можете акуратно вийняти картридж і відокремити його від фотобарабана.
 5. Вставте блок з фотобарабаном назад в принтер і натисніть на датчик, який відповідає за відкриття передній кришки за допомогою прямої викрутки.
 6. Затисніть прапорець і дочекайтеся, поки прийдуть в дію шестерні – відпустіть його, після чого ще раз затисніть. Виконайте дану дію пару раз протягом 4 секунд.
 7. Дочекавшись, поки механізм перестане функціонувати, відпустіть датчик, що знаходиться праворуч, який раніше був затиснутий викруткою.
 8. З лівого боку висуньте важіль. Прикріпіть його до кришки (передній).
 9. Дістаньте барабан, з’єднайте з тонер-картриджем, встановіть деталь на місце, закрийте кришки. Запустіть обнулення пристрій, зробіть пробний друк.

Другий спосіб: програмний

Якщо питання, як обнулити принтер Brother-HL2130R описаним способом не наважився і пристрій як і раніше не друкує, то вдамося до програмного скидання тонера.

 1. Для цього вам достатньо включити пристрій, відкрити кришку (передню), коли двигун перестане шуміти і знову вимкнути його.
 2. Затисніть кнопку «Пуск», увімкніть його і тримайте одну з названих кнопок до тих пір, поки всі індикатори не почнуть моргати і загоряться.
 3. Для подальшого скидання лічильника цим способом відпустіть кнопку «Пуск» і після того, як всі індикатори згаснуть натисніть на «Пуск» 2 рази.
 4. Як тільки 3 лампочки почнуть горіти, натисніть на «Пуск» 5 разів! Якщо індикатор «Error» закліпав, то закрийте передню кришку.
 5. Після прогріву принтера, лампочка «Готовий» повинна спалахнути. Обов’язково зробіть тестовий друк.

Як скинути лічильник у фотобарабана?

У деяких випадках оргтехніка просить змінити фотобарабан. Якщо пристрій при цьому друкує, то сенсу міняти цю деталь немає – якщо, звичайно, фотобарабан не має ніяких механічних пошкоджень або дефектів. Для вирішення проблеми найкраще скинути його лічильник. Для цієї мети виконайте наступні прості дії:

 1. Увімкніть оргтехніку, відкрийте її передню кришку.
 2. Затисніть приблизно на 4 секунди «Пуск».
 3. Як тільки все індикатори на панелі загоряться – відпустіть затиснуту раніше кнопку.
 4. Тепер вам залишилося лише закрити пристрій і переконатися, що обнулення пройшло успішно.
Ссылка на основную публикацию