Скільки коштує iPhone 8, iPhone X, iPhone 7, 6s, SE в Росії: актуальні ціни в рублях

Щоб дізнатися, скільки коштує iPhone 8, iPhone X, iPhone 7, 6s, SE в Україні, досить відкрити Яндекс.Маркет. А ось як можна заощадити, вам там не впізнаєте. Давайте подивимося приблизні ціни на останні моделі і заодно розберемося, чи є способи зробити покупку дешевше.

Ціни на останні моделі

Відкриваємо Яндекс.Маркет і дивимося, скільки коштує iPhone 8, iPhone X, iPhone 7, 6s, SE в Україні – тільки актуальні ціни в грівенх:

  • iPhone X 64 Гб – від 64 990 гривень. Версія з накопичувачем на 256 Гб обійдеться мінімум в 74 990 гривень. Ціни помітно знизилися в порівнянні з тим, що були на старті продажів – на 10 000-15 000 рубей.
  • iPhone 8 64 Гб – 46 690 гривень. Версія на 256 Гб – 54 290 гривень. Плюсова «вісімка» обійдеться на 10 000 гривень дорожче 54 790 і 64 490 відповідно.
  • «Сімки» подешевшали: 32 Гб можна придбати за 35 970 гривень, 128 Гб – за 40 880, а 256 – за 43 280. У iPhone 7 Plus до вартості традиційно додається 9000-10 000 гривень.
  • За iPhone 6S офіційні реселери просять від 26 890 до 42 990 в залежності від обсягу накопичувача.

iPhone 6 і SE поступово переходять в категорію бюджетних смартфонів, так що можна купити їх дешевше 20 000 гривень. Попередні моделі в магазинах офіційних реселерів представлені у вкрай обмеженій кількості, так що їх можна придбати тільки з рук.

Як купити дешевше

Якщо SE і навіть 6S можна купити без кредитів, розстрочок і тривалого накопичення, то нові моделі все одно помітно б’ють по кишені. Як купити Айфон новий трохи дешевше, ніж в магазині? Ми знайшли кілька способів:

  • Придбання «сірого» пристрою, ввезеного в країну з-за кордону в обхід встановлених правил сертифікації.
  • Купівля відновленого телефону у офіційного реселлера.
  • Замовлення доставки зі США або країн Європи.
  • Використання сервісів кешбек.
  • Покупка б / у пристрої з рук.

Про те, що таке «сірі» пристрої, і які проблеми можуть з ними виникнути, ми писали в окремому матеріалі. Якщо коротко: це оригінальний смартфон, який, найчастіше, призначався для іншої країни, але був ввезений через кордон без оплати мита та сертифікації. Головний недолік «сірих» айфонів – відсутність гарантії на безкоштовне обслуговування. Також можуть виникнути проблеми зі зв’язком, якщо пристрій завезено здалеку: наприклад, в Росію з Бразилії, де використовуються інші стандарти передачі сигналу.

Якщо ви вважаєте за краще не зв’язуватися з «сірими» телефонами, подумайте над можливістю придбання відновленого Айфона. Вони продаються у офіційних реселерів і на сайті Apple під маркуванням «як новий». Це оригінальні пристрої, які пройшли процедуру відновлення на фабриках Apple. Вони коштують дешевше (можна виграти на різниці до 10 000 гривень), але отримують таку ж гарантію, як дійсно нові телефони. З недоліків можна відзначити хіба що обмежений вибір: складно знайти потрібну відновлену модель.

Ще один відмінний спосіб заощадити до 10 000 гривень – замовити доставку з США чи Європи. Це дозволить заощадити гроші, які закладають у вартість офіційні реселери при ввезенні телефонів в країну. З роботою європейських і американських смартфонів не виникає ніяких проблем, плюс у вас є гарантія, що дозволяє розраховувати на безкоштовне обслуговування. Для прикладу: iPhone X 64 Гб коштував в США 999 доларів. В Україні за нього просили вже мінімум 1299 доларів. Доставка ж з США обійдеться набагато дешевше – є кілька сервісів, які конкурують між собою в швидкості виконання і доступності цієї послуги.

Незначно допомагають заощадити сервіси кешбек. Але якщо використовувати їх в зв’язці з іншими способами, то можна виграти ще кілька доларів. Наприклад, замовити телефон з США з частковим поверненням коштів на карту.

Покупка б / у або нового смартфона з рук теж можлива, але тут потрібно бути вкрай уважним. Навіть якщо вам продають запаковане пристрій, є ймовірність, що всередині підробка, закрита плівкою в кустарних умовах. Щоб не помилитися, потрібно знати дуже багато про те, як купувати iPhone з рук – про це можна писати дисертації.

Ссылка на основную публикацию