Skidrow.dll: Запуск програми неможливий, так як на комп’ютері відсутня файл

У цій статті ми розповімо вам про фото skidrow.dll і помилку, з якою ви, швидше за все, зіткнулися під час запуску завантаженої вами іграшки.

Для початку давайте подивимося на інформацію, яку надає помилка skidrow.dll. Ось, власне, і вона:

Запуск програми неможливий, так як на комп’ютері відсутня skidrow.dll. Спробуйте перевстановити програму.

Для всіх просунутих користувачів, і особливо для відвідувачів торрент-ресурсів, даний файл дуже знаком, а точніше його найменування. Для всіх же інших користувачів, які тільки недавно долучилися до торрент-культурі, ми зараз все пояснимо.

Справа в тому, що skidrow.dll не є системним файлом і ви спокійно можете ігнорувати всі ті повідомлення, в яких йдеться про те, що його потрібно скопіювати в системні директорії. Skidrow.dll – це один з файлів, а точніше динамічна бібліотека, яка входить до складу кряка (Зломщика, NO-CD, Crack і тому подібні аналогії) для вашої зламаної гри.

Так чому ж гра не запускається? Що могло статися з файлом? Ну, є кілька причин для проблем з цим файлом. Давайте представимо їх у вигляді списку, в якому відразу ж впишемо і можливі методи вирішення.

  • Так як skidrow.dll є модифікованим файлом для злому, то потрібно розуміти, що ваш антивірус може виявляти дуже підвищений інтерес до нього під час взаємодії того з системою, тобто запуском гри. Якщо ви помітили помилку з цим файлом відразу ж після установки гри, то є велика ймовірність того, що ваш антивірус закинув skidrow.dll в Карантин. Якщо це так, то просто дістаньте його звідти, а потім додайте файл в список виключень. Після цього ваша гра повинна буде запуститися.
  • Якщо ж ви не знайшли skidrow.dll в карантин, а також в папці з грою, то, швидше за все, він був видалений вашим антивірусом. В цьому випадку можна спробувати перевстановити гру або завантажити потрібний файл в кінці цієї статті і покласти його в папку з грою.
  • Також не варто забувати варіант, в якому ви просто забули додати кряк в гру або забули закинути в папку деякі його частини. Переконайтеся, що ви зробили все правильно.

Отже, з усього вищеописаного можна зробити висновок про те, що для вирішення проблеми потрібно всього лише виконати деякі настройки в вашому антивірусі і бути уважним.

Ссылка на основную публикацию