Скайп не запускається, відсутня msvcp140 dll – як виправити цю помилку

Іноді при експлуатації програми можна зіткнутися з різними помилками. У даній статті буде викладено інформацію про помилку msvcp140. Уважно прочитайте текст, і дізнаєтеся що це за помилка і як її виправити.

Що за помилка – відсутня msvcp140.dll

Специфічною особливістю операційної системи Windows є використання динамічних бібліотек. Це спеціальні файли з розширенням “dll”. Іноді трапляється так, що при запуску програми ці файли зникають або пошкоджуються. В такому випадку програма не працюватиме. Якби помилка виправлялася автоматично, то користувач б нічого і не помітив. Але так як цього не відбувається, робота додатки порушується.

Системна бібліотека msvcp140.dll входить в основний пакет Microsoft Visual С ++ 2015 і використовується творцями ПО під операційну систему Windows.

Файл необхідний для запуску великої кількості ігор та інших програм. Помилка в основному виникає з новими версіями програм, так як вони вдосконалені і часто не синхронізуються зі старими версіями Windows.

Спочатку такий файл, як msvcp140, відсутній в операційній системі. Щоб він з’явився, потрібно встановити Microsoft Visual C ++, найчастіше це відбувається з установкою нової гри або якоїсь програми.

Але буває і так, що пакет Visual C ++ НЕ активується, що містить інсталяційний пакетом, і саме з цієї причини користувач бачить інформаційні повідомлення про наявність помилки msvcp140.

Як виправити цю помилку

Поява таких неполадок в основному відбувається через інсталяції ПО, завантаженого з ненадійного джерела. Щоб уникнути таких проблем рекомендується завантажувати всі програми з офіційного сайту додатків.

Існує кілька варіантів вирішення виниклої проблеми.

Видаліть стару версію софта, і встановіть нову. Зробити це можна в такий спосіб: відкрийте панель управління комп’ютером і виберіть вкладку “Установка і видалення програм”. Відкрийте вкладку, і зі списку всіх програм, що є на своєму пристрої виберіть Скайп, виділіть її та натисніть на кнопку “Видалити”.

Після того, як програма буде видалена скачайте нову версію програми з офіційного сайту: http://www.skype.com/go/getskype-full.

Тільки з повною версією програми встановляться всі необхідні файли для її нормального функціонування. Виконуйте всі інструкції, що стосуються установки месенджера. Обов’язково підтвердіть інсталяцію додаткового пакета бібліотек (щоб обов’язково був пакет Microsoft Visual С ++ 2015 Redistributable) саме в ньому міститься потрібна інформація для нормальної роботи Скайпу.

Ще одна можливість вирішити проблему – ручна установка пакета Microsoft Visual С ++ 2015 Redistributable.

Скачайте з офіційного сайту Microsoft файл установки Microsoft Visual С ++ 2015 Redistributable (установчий пакет підходить для всіх розрядностей операційної системи).

Запустіть завантажений файл, і дайте угоди на всі запити інсталяційний файл.

Після цього, буде дано запит на те, щоб прописати бібліотеки в реєстрі, дайте дозвіл, і перезавантажте комп’ютер.

Якщо все було зроблено вірно, Скайп після завантаження пристрою буде працювати.

Задумайтесь про оновлення операційної системи

Якщо збої в роботі додатка трапляються досить часто, то варто задуматися над тим, щоб перевстановити операційну систему. Можливо всі проблеми ховаються саме в цьому, адже застарілі версії не підтримують багато програм, і через це ними не можна нормально користуватися. Якщо сумніваєтеся в таким вирішенні, проконсультуйтеся з фахівцем, і він підкаже правильний вихід з ситуації, що склалася.

Ссылка на основную публикацию