Скайп не починається: синій екран і причина проблеми

Чому не запускається Скайп? Сьогодні спілкування в інтернеті дуже популярно. Багато людей постійно користуються ним. Він замінює чат, дає обмінюватися файлами, фотографіями. Скайп дозволяє не тільки писати повідомлення, але ще і здійснювати дзвінки по всьому світу.

Існує багато програм, які мають схожі можливості для спілкування. Однак Скайп залишається найбільш популярним з усіх. Одним з важливих переваг, якими володіє Скайп, є те, що дзвінки абсолютно безкоштовні.

Але іноді користувачі Скайп стикаються зі збоєм в роботі програми. Що робити, якщо Скайп не запускається, синій екран? В першу чергу слід розібратися в причинах. Їх може бути дуже багато: починаючи від збою в програмному забезпеченні і закінчуючи несправної мережевою картою. Тому для початку треба розглянути ситуації, з якими дуже часто стикаються користувачі.

Відсутність доступу в інтернет

Чи не працює Скайп, синій екран заважає? Не варто забувати про те, що для роботи Скайпу необхідний стабільний доступ в інтернет. Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли перед вашими очима з’явився синій екран, то однією з причин може бути несправність доступу. Тому слід виконати кілька кроків, щоб вирішити проблему. В першу чергу перевірте, чи підключений кабель до вашого ноутбука, комп’ютера. Якщо кабель на місці, то перевірте, чи не пошкоджений адаптер або сам кабель. Це може привести до того, що Скайп не відкривається.

Можуть бути ушкодження кабелю або адаптера, Skype не запускається, синій екран. В такому випадку слід звернутися в сервісний центр і запросити фахівця, який проведе діагностику і усуне причину несправності. Однією з причин може бути і несправність мережевої карти. Це може виявитися причиною того, що при запуску Скайпу виникає синій екран. В такому випадку єдиним способом вирішити цю проблему є заміна мережевої карти.

Слід врахувати, що довірити цю роботу потрібно фахівцям. Залежно від операційної системи може знадобитися установка драйвера для даного обладнання.

Можливо, має місце несумісність програмного забезпечення.

Сьогодні багато версій операційної системи вже вважаються безнадійно застарілими, наприклад, Windows XP. Однак далеко не всі користувачі мають можливість придбати комп’ютер, який працює з сучасною версією. З цієї ситуації є вихід. Перш ніж завантажувати Скайп, слід вибрати версію операційної системи, яка підходить для вашого комп’ютера. Можливо, тому Скайп не відкривається.

переповнений кеш

Оскільки робота Скайпу вимагає з’єднання з мережею, можливо, однією з причин, по якій з’являється синій екран в Скайпі, є переповнений кеш. Що це таке? Одним з важливих пристроїв, без яких не може працювати комп’ютер, є його операційна пам’ять. У ній виділяється певна кількість віртуальної пам’яті.

Оскільки користувач відвідує величезна кількість сторінок в мережі, соціальні мережі, вся ця інформація накопичується в віртуальної пам’яті. Переповненість кеша може виявитися однією з причин, по якій Skype не відкривається. Для того щоб вирішити проблему, слід очистити кеш. Це допоможе відновити роботу Скайпу. Для цього слід зайти в меню New Slyle UI.

Слід скористатися командою «Windows + Q». Після цього відкриється вікно, в якому потрібно ввести команду «cmd». У відповідь на це операційна система відкриє «Командний рядок». У ній потрібно ввести команду «Запуск на правах адміністратора». На значку треба зробити клік правою клавішею миші і ввести команду «WSReset.exe». Після цього відбудеться очищення кеша.

Можливо, Скайп потребує оновлення.

Як відомо, кожен виробник час від часу випускає оновлення для свого програмного забезпечення. Skype не виняток. Тому, якщо у вас синій екран, то слід оновити скайп. У такому випадку може допомогти наступна операція.

Потрібно зайти в меню «Пуск», далі в «Видалення» і «Установка програм». Після цього слід просто видалити Скайп. Потім скачується нова версія і встановлюється. У ряді випадків відбувається оновлення відкрилася програми, і відкривається звичний робочий екран програми.

Застаріла версія браузера

Сьогодні операційні системи постійно оновлюються. Дуже часто Скайп використовує застарілий браузер Інтернет Експлорер 9 версії. Він входить до складу компонентів Windows XP. В даний момент він вже застарів і не підтримує сучасну версію JavaScript.

Одне з варіантів розв’язання проблеми – зробити використовується за умовчанням більш сучасний браузер.

Після цього Cкайп працює в звичному режимі.

У деяких випадках Skype не запускається запущено антивірусну програму, оскільки Скайп запитує доступ в інтернет і антивірус блокує його роботу. В такому випадку антивірус блокує доступ в Скайп, в результаті користувач бачить перед собою на моніторі синій екран. Для вирішення проблеми слід внести Скайп в список програм, яким дозволений доступ в мережу.

Причиною проблеми може бути неправильне введення логіна і пароля.

Іноді людина може ввести хибний логін або пароль. В такому випадку Skype не запускається. Він видасть помилку введення авторизації і синій екран. Для того щоб виправити ситуацію, слід ввести правильні дані. Після цього програма відкриється.

Ще однією проблемою, з якою може зіткнутися користувач, може бути відсутність з’єднання з інтернетом. Для роботи Скайп потрібно з’єднання з інтернетом. Для цього слід переконатися, що у комп’ютера є стабільне з’єднання з мережею.

Тому важливо переконатися в тому, що до комп’ютера підключений кабель і налаштування для доступу в мережу не збилися. Коли не відкривається Скайп, синій екран з’являється і в цій ситуації.

Потрібно зайти в підпункт «Меню» і вибрати «Доступ в мережу». Після цього потрібно перевірити настройки. Якщо це не допомогло, то причина може бути більш серйозною. Наприклад, несправність мережевої карти або відсутність з’єднання. В такому випадку слід зв’язатися з провайдером і попросити перевірити роботу обладнання.

Дуже часто причиною несправності може бути збій в роботі комп’ютера. В такому випадку можна спробувати вирішити проблему, перезагрузив комп’ютер. Дуже часто цього буває достатньо. Після цього програма працює.

Відсутність координації між Windows і Skype

Треба відзначити, що додаток належить корпорації Microsoft. Операційна система постійно оновлюється. Розробники версії часто не встигають за ними. Тому однією з причин, по якій з’являється синій екран, є системні помилки.

В такому випадку слід виконати дії:

Після цього потрібно перезавантажити комп’ютер і спробувати зайти в Скайп. В такому випадку, швидше за все, синій екран зміниться знайомим привітанням, як це буває при запуску. Однією з причин несправності Скайп це витягнути його з реєстру. Тоді єдиним виходом може виявитися перевстановлення самої системи. Це можуть зробити фахівець і сам користувач. Після цього Скайп буде відкриватися.

Якщо всі перераховані способи вирішити проблему не допомогли, можливо, варто запросити фахівця, який виконає діагностику комп’ютера і допоможе вам. Проблема може виявитися набагато серйозніше.

Ссылка на основную публикацию