Сірі для Андроїд. Підбірка голосових помічників

Практично всім відоме унікальне додаток «Siri» дуже популярно у власників айфонів. Ця програма здатна відповідати на питання власника телефону приємним жіночим голосом. А завдяки розширеному функціоналу за допомогою програми можна навіть управляти своїм гаджетом за допомогою голосових повідомлень. Останнім часом ця програма знайшла величезну популярність і затребуваність. Але не обійшлося і без недоліків, – додаток працює тільки на платформі IOS, тобто у власників айфонів. Однак зовсім недавно стали з’являтися аналоги цієї програми і на Андроїд.

Існуючі аналоги siri на андроїд:

Lyra Virtual Assistant

Завантажити для Андроїд можна.


Цей додаток є найпростішим аналогом «Сірі». Програма має простий і інтуїтивно зрозумілою інтерфейс, що дозволяє уникнути плутанини у недосвідчених користувачів. За допомогою Skyvi можна управляти всіма основними функціями смартфона. Простіше кажучи, для новачків це буде ідеальний варіант в якості першого віртуального помічника.

Assistant

Програма Assistant є самим гідним варіантом в своєму сегменті. Ця програма здатна здивувати навіть досвідчених користувачів своєю високою якістю виконання. У Assistant є все необхідне для якісного голосового управління – від інтуїтивного розпізнавання голосу до сучасних навігаційних карт. Додаток також відмінно працює в поєднанні з іншими програмами Андроїда. Тому при одночасному запуску кількох програм допоміжний софт не буде гальмувати і «глючить».

За допомогою програми можна також дізнаватися вартість багатьох товарів і робити нотатки в своєму щоденнику.

Dragon Mobile Assistant

Завантажити для Андроїд можна.

Програма відрізняється своїм зручним інтерфейсом і має в своєму оснащення весь мінімальний набір функції голосового помічника. Dragon Mobile Assistant зможе підказати своєму користувачеві від діючих акції і знижок, до покупки найбільш вихідних авіаквитків за кордон.

Завантажити для Андроїд можна в Google Play.

ANDY є розумний особистий помічник. Додаток за частки секунди обробляє багато запитів і тому буде відмінним помічником у навчанні або підприємцю. Крім цього програма також здатна відповідати на питання, пов’язані з наукою і математикою. А для найбільш зручного сприйняття інформації є функція прочитування тексту.

Indigo Virtual Assistant

Головною перевагою цього додатка є дуже красивий інтерфейс і наявність функції вбудованого перекладача. Додаток також можна синхронізувати з такими популярними сервісами, як Google, Wikipedia і Facebook.

Ссылка на основную публикацию