Швидкий інтернет браузер Chedot

Сьогодні я хочу запропонувати вашій увазі безкоштовний швидкий браузер на движку хромиум – Chedot. Раніше ми з вами вже деякі браузери, вчилися налаштовувати, і.

Але, час іде, і кожен день в інтернеті щось з’являється, а щось зникає назавжди. Теж саме відбувається і з браузерами. Одні з’являються, інші йдуть у небуття. Всього кілька років тому браузер Опера був на найпередовіших позиціях, але сьогодні вже мало хто ним користується.

браузер Chedot

Серед розробників, і творців програм також йде жорстка конкуренція. Хто переможе, у того, і користувачі, і гроші. Технології не стоять на місці, і повільний і важкий браузер рано чи пізно здає свої позиції, якщо над його покращенням не працюють.

Над гугл хромом працюють, і не тільки його безпосередні розробники. Так браузер Chedot був створений естонськими розробниками. В основі цього нового браузера все той же движок хромиум. Та й по виду цей браузер дуже схожий на Google Chrome.

Що вже вони там зробили, я не знаю, але на сторінці завантаження цього браузера, сказано, що завантаження сторінок на старих машинах відбувається до 2-х разів швидше, ніж в інших браузерах. Тим у кого старенькі комп’ютери це дійсно корисно.

Але головна відмінність нового браузера, це висока швидкість скачування будь-яких файлів. Саме це мене і підкупило.

Звичайно, якщо у вас повільний інтернет, то навіть цей браузер вам не допоможе. У мене інтернет з’єднання не найшвидше, але файл розміром в гігабайт у мене скачати за 2 хвилини, а зазвичай це займає близько 30 хвилин. Як бачите, різниця в наявності.

Є ще докачка файлів. Це якщо ви вчора качали файл, але не встигли його скачати і вимкнули комп’ютер, то сьогодні ви можете продовжити завантажувати його. Зручна штука!

Все інше нітрохи не відрізняється від Google Chrome. Так само є режим інкогніто, мультівкладкі, функції змінити, вирізати, копіювати, вставити.

Є ще одна важлива новація, це вбудований антивірусний механізм, завдяки чому, забезпечується безпечний серфінг в Інтернеті.

Пошукова система браузера Chedot

У браузері Chedot є своя пошукова система з зручними вкладками і категоріями.

Перша вкладка «Рекомендовані»Пропонує невеликий але дуже корисний набір:

 • Пошук Chedot
 • Ігри Chedot (якщо ви любите міні-ігри, то нестачі в них не буде)
 • Відео Chedot
 • Новини Chedot
 • Соціальна мережа Фейсбук
 • YouTube (найбільший відеохостинг інтернету)

Сюди ж будуть автоматично додаватися посилання на часто відвідувані вами сайти.

вкладка «Мої»Містить ваші найбільш відвідувані і улюблені сайти.

На вкладці «Історія»Міститься список всіх ваших прогулянок по інтернету із зазначенням дати і часу. Звідси ви завжди можете перейти на будь-який раніше відвіданий сайт.

Корисні додатки браузера Chedot

Останнім часом в браузері Chedot з’явилися корисні додатки, такі як:

 • WhatsApp

 • Створення знімка (скріншот) екрана

 • Блокування та розблокування сайтів

 • Можливість завантажити з Ютуб фільм або музику без встановлення сторонніх програм

 • Менеджер завантажень (викачаних вами файлів)

Інтернет-магазин браузера Chedot

В інтернет-магазині браузера ви можете знайти і встановити багато безкоштовних і корисних розширень та ігор. Це так звані маленькі додаткові програми, які розширюють можливості вашого браузера. Звідси і їх назва. Тут ви можете знайти, і офісні програми, і калькулятори, і лупу, і календарі, стікери, і багато багато всяких корисних речей.

Взагалі розширення браузерів це така велика тема, що про неї можна говорити нескінченно, тому що вони постійно оновлюються і додаються.

Єдиний мінус цих розширень – це гальмо. Чим більше ви їх встановлюєте, тим повільніше буде працювати ваш браузер. Тому зайві розширення краще на час відключати.

На вкладці «теми»Ви можете вибрати красиву картинку для оформлення свого браузера.

Правда, я не побачила ніяких змін після зміни теми. Може після перезавантаження комп’ютера що-небудь зміниться?

Зате на вкладках «додатки»І«ігри»Ви точно відведете душу.

Відео: Швидкий інтернет браузер Chedot

 

Налаштування браузера Chedot

Налаштовується браузер точно так же, як і браузер Google Chrome. Клікніть вверху справа на три горизонтальні точки і в випадаючому меню виберіть пункт «налаштування«.

Завантажити браузер Chedot краще з офіційного сайту розробників. Ось посилання: http://landing.chedot.com/ru/

Завантажуйте, пробуйте, тестуйте! Якщо будуть якісь зауваження, або вам просто захочеться поділитися свої думками і враженнями з цього браузеру, то пишіть в їхніх коментарях.

Ссылка на основную публикацию