Швидкодія комп’ютера windows 7 і 8.1

Комп’ютери з системами Windows 7 і 8.1 славляться великою кількістю анімаційних та візуальних ефектів. Вони призначені для зручності роботи з інтерфейсами і інструментами системи (меню, Робочим столом, вікнами додатків і ін.), Однак для їх реалізації необхідно чимало ресурсів – як апаратних, так і програмних.

Іншими словами, чим більше ефектів задіяно, тим повільніше буде працювати комп’ютер. Відключивши їх все або хоча б частину, ви досягнете прискорення роботи операційної системи. Результат буде особливо відчутний на машинах з апаратними ресурсами малої потужності.

Анімаційними і візуальними ефектами керують в спеціальному вікні, яке викликають за допомогою інструменту швидкодія. Після настройки автозавантаження, натисніть далі – відкриється вікно, в якому потрібно клацнути на кнопці Відкриття майстра візуальних ефектів. За з’явиться меню параметри швидкодії з уже відкритою вкладкою візуальні ефекти. Виділивши в списку область, розділ або інструмент операційної системи, налаштуйте параметри відображення в них візуальних ефектів і анімації (встановіть відповідні прапорці). При цьому зверніть увагу на такі моменти.

  • Під час установки Windows 7 проводиться повний аналіз ресурсів і можливостей комп’ютера, на підставі чого за замовчуванням виставляються настройки візуальних ефектів. Ви можете відновити їх у будь-який момент за допомогою параметра Відновлення значення за замовчуванням у верхній частині вікна.
  • Якщо комп’ютер має потужні ресурси, завдяки чому продуктивність не зменшується незалежно від кількості використовуваних ефектів, виберіть пункт Забезпечити найкращий вид. В цьому випадку будуть задіяні всі без винятку ефекти, реалізовані в операційній системі. Такий варіант зручно використовувати після поновлення конфігурації комп’ютера.
  • Якщо апаратні ресурси сильно обмежені, виберіть варіант Забезпечити найкращу швидкодію. Це автоматично відключить всі без винятку додаткові ефекти і збільшить швидкість роботи комп’ютера. ?
  • Якщо стандартні варіанти налаштувань вам не підходять, виберіть параметри самостійно, встановивши прапорці біля потрібних ефектів. Для їх відключення зніміть прапорець. При цьому перемикач автоматично буде встановлений в положення особливі ефекти.

Щоб виконані настройки вступили в силу, після вибору потрібного параметра натисніть кнопку ОК або застосувати. За допомогою кнопки Скасувати можна вийти без збереження змін.

Ссылка на основную публикацию