Швидка зарядка Samsung Galaxy S6 – як включити

Вітаємо тебе, шановний читачу. Сьогодні на нашому п’єдесталі оглядів, всіма улюблена швидка зарядка Samsung Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge. Разом з тобою ми постараємося розібратися, чому вона може пропасти і не працювати, і яким чином її можна включити.

Не буду приховувати, у мене самого Galaxy S6 Edge. Швидка зарядка на ньому була вже встановлена ​​з самого початку його роботи. Я якось навіть не замислювався про те, що її потрібно включати, або одним прекрасним днем ​​побачити, що вона не працює. Зазвичай він у мене заряджається півтори години в режимі швидкої зарядки, і цього заряду мені вистачає на пару днів. Хоча не буду лукавити, що я не так багато дзвоню по ньому, мало дивлюся відеороликів і зовсім не граю в ігри, так, я існую!

Чи не працює швидка зарядка на Galaxy S6

Звіряємо мій адаптер зі своїм 🙂

Отже, які ключові фактори впливають на здійснення швидкої зарядки, і де шукати проблеми, в разі її відсутності:

  • Найголовніша деталь, без якої у вас не буде швидкої зарядки на Galaxy S6, це відповідний адаптер (зарядка). На ньому ви можете побачити напис Adaptive Fast Charging, що означає адаптивна швидка зарядка. Якщо ж у вас звичайна зарядка, поспішаємо вас розчарувати. Зарядити свій смарт по швидкому у вас не вдасться. Якщо ви набували фаблет з рук, цілком ймовірно, що недобросовісний продавець, замінив адаптер швидкого заряду на звичайний, адже потрібний нам оригінальний прилад коштує близько двох і представляє певну цінність.
  • Якщо ви товариська людина, і у вас достатньо друзів. Можна розпитати у них, хто теж користується галактичним смартфоном швидку зарядку. Просто хоча б спробувати підзарядити через їх адаптер, і подивитися чи піде справа.
  • Я часто чую від людей, що не працює або пропала швидка зарядка. Через що таке може статися? Як варіант, одне з численних додатків конфліктує з ПО смартфона, тому він не коректно починає працювати, простіше кажучи біснуватися. У такому випадку нам може допомогти скидання налаштувань і оновлення прошивки. Ну якщо ви звичайно не готові до таких радикальних заходів, і ви прихильник консервативного лікування. Тримайте курс на сервісний центр, фахівці обов’язково постараються вам допомогти, і запропонують всі можливі варіанти вирішення вашої проблеми.

Швидка зарядка Galaxy S6: як включити

Пишіть в коментарях скільки часу у вас займає швидка зарядка, і на скільки її вистачає

Зустрічається і таке, що користувачі не знають, як включити швидку зарядку на Galaxy S6. Насправді все набагато простіше, ніж ви думаєте. Вам достатньо перейти в розділ меню, настройки. Там ви побачите розділ акумулятор, або батарея, включаємо тумблер і вуаля, швидка зарядка працює!

Тепер ви знаєте всю основну інформацію, що стосується того, як працює і де включається, швидка зарядка Samsung Galaxy S6. Якщо у вас залишилися питання, сміливо задавайте їх у коментарях, ми будемо раді опинитися для вас корисними.

Ссылка на основную публикацию