Швидка (Якісна) Очищення Системи Puran Utilities 3.0

Програма для очищення системи Puran Utilities 3.0

Добрий день друзі. Я вже досить багато написав статей за програмами для очищення комп’ютера і його реєстру від різного мотлоху. Для тих, кіт їх не читав, коротко нагадаємо. Кожна програма, встановлена ​​на комп’ютер, виробляє навантаження не його процесор. Чим подібних програм більше, тим, відповідно, і навантаження більше.

При цьому, навантаження йде не тільки на процесор, але і на плату оперативної пам’яті, жорсткий диск (він сильно нагрівається), материнську плату і багато інших. Наприклад, ви покористувалися певної програмою і знаєте, що такі місяць, два вона вам не знадобиться.

Не варто в цьому випадку навантажувати зайвий раз процесор і оперативну пам’ять. Видаліть цю програму. Краще потім, коли вам знадобиться дана програма, заново її встановити.

Також, будь-яка встановлена ​​програма, залишає свій слід в реєстрі. Навіть після видалення. Чим більше буде засмічений реєстр, тим повільніше буде завантажуватися і працювати ПК. Тому, реєстр потрібно періодично очищати. Щоб не було ніяких хвостів у вигляді залишків програм.

Крім іншого, не повинно бути зайвих програм в автозавантаження. Всі вони сповільнюють його запуск і навантажують оперативну плату. Далі, необхідно переглянути, чи є на ПК програми клони. Тобто – дублікати програм.

Вручну шукати дублікати затратно по часу. Потрібен спеціальний софт. Про один з таких софтів, який може виконувати всі ці дії, я і хочу вам розповісти. При цьому – софт безкоштовний.

Puran Utilities 3.0 програма для лікування комп’ютера

Як я вже згадав, Puran Utilities виконує всі дії, описані вище, але, і має безліч інших. Наприклад, може проводити дефрагментацію. Також, прибирати зайві службові програми. Які знаходяться в автозавантаження і коли їх багато, досить сильно гальмують ЕОМ при запуску. Їх потрібно відключати.

Puran покаже, які службові програми у вас встановлені, і дасть опис їх функцій. Також, перед запуском різних дій з системою, не забудьте створити точку відновлення.

Дана утиліта англійською мовою. Я намагався знайти російською, але знайшов тільки частково русифіковану, і то минулій версії. Тому, я раджу скачати Puran Utilities з офіційного сайту http://www.puransoftware.com/. Програма, хоч і має англійський інтерфейс, але, інтуїтивно зрозумілий. Також, незнайомі фрази можна перевести через перекладача в пошуковику або на вашому ПК, якщо перекладач встановлений.

Puran Utilities детальний розбір програми

Отже, встановлюємо програму і запускаємо її. У нас з’являється вікно програми. перша утиліта Dick Check перевіряє наш диск на наявність помилок. Для цього, по цьому ярлику потрібно клікнути два рази.

У новому вікні вибираємо системний диск і запускаємо Scan (Сканування).

У нас починається сканування диска на помилки.

Як бачите, у мене немає файлів в пошкоджених секторах диска, тому що такі сектори відсутні.

Раджу почитати: – Як створити диск відновлення Windows

Uninstaller – це деінсталяція непотрібних програм (Видалення). Проводиться досить просто. Потрібно вибрати програму, яку ви хочете видалити. Наприклад, браузер Опера, і натискаємо Uninstall.

Детальніше про видалення програм, правда, через Revo Uninstaller, читайте за посиланням. У даній утиліті видалення відбувається схожим чином. Комі самої програми, не забуваємо видаляти хвости та інший непотріб.

СОВЕТУЮ ПОЧИТАТИ: – Якісна дефрагментація диска

Startup Manager – показує, скільки програм знаходиться в автозавантаження. Прибираємо галочки над непотрібними програмами, і тиснемо Apply.

Service Manager – переносить нас в службу автозавантаження службових програми системи.

Які служби потрібні в автозавантаженні, можна дізнатися з моєї книги «Як грамотно оптимізувати Windows». Взагалі, краще служби автозавантаження Вам не вдасться переглянути через цю програму, а через пуск.

Раджу прочитати: – Як дізнатися дані про комп’ютер програма Speccy 1.3

Для цього, вставляєте в вікно пуску фразу «конфігурація системи», запускаєте файл конфігурації, вибираєте «Служби» і не забуваєте поставити галочку «Не відображати служби Mickrosoft», щоб не видалити системні служби. Далі, видаляємо служби, які вам не потрібні.

Disck Cleanir – видаляє сміття з диска. Вибираємо потрібний диск і натискаємо Scan. У нас починається процес сканування. Після закінчення у нас з’являється вікно. З нього ми бачимо, що програма знайшла 604 Мб сміттєвих файлів. Тиснемо Ок.

Потім, натискаємо Delete Selected.

Програма уточнює, чи дійсно ми вирішили видалити дані файли. Ми погоджуємося,
і програма починає швидко видаляти файли.

Delete Empty Folders – видаляє порожні течки з системи. Не раджу вибирати диск системи С (якщо ви погано розбираєтеся в ПК), тому що видалення частини порожніх системних папок може сильно зашкодити систему.

Fix Shortcuts – допомагає полагодити непрацюючі ярлики, якщо у вас такі є.

Як бачите, програма виявила у мене 11 подібних ярликів.

Для ремонту ярликів, натискаємо Delete Shortcuts

і погоджуємося з нашим рішенням.

Ярлики будуть відновлені, а непрацюючі – видалені.

Duplicate File Finder – пошук клонів файлів. Раджу цю функцію не застосовувати до системного диску С, в ньому багато дублікатів, і при їх видаленні, може просто не запуститися комп’ютер. Також, якщо ви встановлюєте програми не на диск С, а, наприклад, як я, на диск D, в файл Program Files, раджу теж не шукати дублікати в цьому файлі.

Pupan Defrag – це звичайна дефрагментація нашого диска через цю програму.

Data Recovery – відновлює пошкоджену інформацію з відео файлів. Наприклад, якщо лазерний диск був подряпаний.

File Recovery – відновлює видалені файли з жорстких або знімних дисків. Детальніше про відновлення файлів можна дізнатися з моєї статті … Правда, в ній дається інша програма. Але, принцип відновлення схожий.

Gaming PC – підстроювання гри під цю програми, щоб гра краще працювала, тобто, утиліта дозволяє прискорити гру (якщо в цьому є необхідність). Після її включення можуть пропасти частина візуальних ефектів. Це не проблема. Їх можна відновити і налаштувати …

Permanent Delete – видаляє файли і папки, які ви вибрали, без можливості їх відновити. Десять разів подумайте, перед застосуванням утиліти.

Wipe Disk – дає можливість повністю очистити диск або певний його розділ. Також, подумайте, перед запуском утиліти.

Shutdoun Timer – настройка деяких функцій програми за розкладом, на кшталт «Сну», «Блокування комп’ютера», його виключення та інше.

Перед застосуванням даної функції, раджу добре розібратися в ній. Можна використовувати інші безкоштовні програми для таймера …

Splitter – утиліта допомагає розділити практично будь-який файл. Наприклад, фільм або аудіо.

Delete History – очищення історії браузерів через програму Pupan. Історію браузерів я зазвичай очищаю через самі браузери.

Batch Fix – утиліта автоматичного очищення Windows і пошуку помилок.

Maintenance Wizard – запускає обрані утиліти з заздалегідь підготовленими настройками.

Minimal PC – Чи дозволять відновити налаштування системних утиліт комп’ютера за секунду.

System Information – утиліта відомостей про систему вашого ПК.

Відео опис програми Puran Utilities

Як бачите, програма Puran має дуже багато утиліт і можливостей. Єдиний недолік, англійська мова. Перед роботою з програмою, раджу краще вивчити її інтерфейс, і Puran Utilities може стати вашим кращим помічником! Успіхів!

Ссылка на основную публикацию