Сhrome Settings Content – як налаштувати браузер правильно

Гугл Хром є одним з найбільш швидко браузерів, очолюючи численні рейтинги світового масштабу. Багато хто з нас користуються їм в повсякденному житті навіть не підозрюючи, скільки цікавого і корисного для себе можна побачити, пірнувши в світ налаштувань даної програми. Для того, щоб максимально корисно використовувати всі можливості браузера і повністю налаштувати його під себе, необхідно витратити деякий час для вивчення його можливостей.

Оскільки у більшості жителів країни виникає головний біль, як тільки вони починають думати про те, що належить налаштовувати програму, ми вирішили полегшити цей процес по максимуму, надавши вам можливість переглянути покрокову інструкцію для коректної настройки. До речі, це займе всього кілька хвилин, так що – дерзайте!

Налаштування браузера через адресний рядок

Команда розробників Chrome, неабияк потрудившись, створила можливість переходити до налаштувань і розширенням браузера через адресний рядок. Це значно полегшує роботу з програмою і економить час, адже знаючи ряд спеціальних команд, можна переходити до них на пряму, минаючи непотрібні блоки налаштувань. Існує дуже велика кількість таких комбінацій, але користуються ними за однією схемою: водять в адресний рядок і натискають «Enter».

Далі відбувається безпосередній перехід до обраної налаштування.

Так само ви можете змінювати і інші настройки браузера. Приклади комбінацій:

 • chrome: // settings / – загальні настройки браузера, такі як зовнішній вигляд, мова, пошукова система і т. д;
 • chrome: // settings / help- дасть інформацію про те, якою версією браузера ви користуєтеся і підкаже, чи немає до нього оновлень;
 • chrome: // settings / searchEngines – відкриває управління пошуковими системами;
 • chrome: // settings / importData – дає можливість імпортувати закладки з інших браузерів, встановлених на комп’ютері;
 • chrome: // history / – посилання, що забезпечує прямий перехід до історії браузера;
 • chrome: // settings / clearBrowserData – а так можна швидко очистити історію;
 • chrome: // cache / – відкриє перед вами кеш Google Chrome;
 • chrome: // bookmarks / # 1 – в зручній формі показує збережені вами закладки;
 • chrome: // crashes / – якщо у вас включена функція звітів про збої браузера, перейшовши за цим посиланням можна її подивитися;
 • chrome: // downloads / – так можна подивитися поточні завантаження.

Цей список є не повним, але ми вибрали найцікавіше із запропонованого списку. Решта комбінації будуть цікаві, скоріше, розробникам, ніж пересічному користувачеві.

Зміни в налаштуванні конфіденційності і збереження особистих даних

Цей вид налаштувань дійсно потребує посиленої уваги з вашого боку. Для того, щоб подивитися, як із цим справи в Chrome, необхідно ввести в пошукову систему «chrome: // settings / content», перед вами відкриється вікно з назвою «Налаштування контенту», де і буде розміщений цілий список налаштувань браузера.

Щоб відредагувати цікавить пункт і самостійно управляти доступом, необхідно натиснути на маленьку стрілку в правій частині вікна.

Давайте розберемося, за що відповідає кожен з представлених пунктів.

 1. Cookie – це файли, що містять інформацію, яку ви залишали на різних сайтах і забезпечують швидкий доступ до різних сайтах. Наприклад, адреса електронної пошти, телефон, паролі і т. Д. Вони допомагають зробити роботу в інтернеті набагато швидше. Для того, щоб увійти на сайт, достатньо один раз натиснути на поле, в якому необхідно ввести дані. Браузер запропонує кілька варіантів з інформацією, яка раніше вводилася в цьому полі, вам залишиться лише вибрати свої. Ось як це працює.

  Але, якщо ви працюєте за комп’ютером не поодинці і не хочете, щоб браузер зберігав ваші дані – можна відключити збереження файлів або дозволити це робити лише для деяких сайтів.

  Для зміни налаштувань необхідно натиснути на кружечок, в правій частині вікна. Хром, дозволяє вибрати форму, яка була б ідеальною саме для вас. Можна просто заборонити зберігати ваші дані, або видаляти їх тільки після того, як браузер буде закритий. Нижче, ви зможете додати сайти, для яких хотілося б залишити цю функцію включеної. Або, навпаки, при загальному умови збереження файлів, обмежити його для конкретно взятих адрес.
 2. Наступним цікавим пунктом є Flash-Player. Даний плеєр встановлений за замовчуванням і використовується для перегляду відео на різних сайтах. Перейшовши за посиланням «chrome: // settings / content», ви зможете змінити його настройки і обмежити доступ до використання.

  Як і у випадку з файлами Cookie, можна встановити обмеження на його роботу з певними сайтами, щоб мати можливість користуватися іншим плеєром.
 3. Вспливаючі вікна. Гугл Хром, своєю функцією settings content дозволяє користувачам блокувати спливаючу на різноманітних сайтах рекламу в повному обсязі, або обмежиться декількома сайтами. Чудова опція для економії трафіку і нервів.
 4. Відомості про вашому місці розташування. В налаштуваннях браузера за замовчуванням встановлено, що сайти, по яких ви подорожуєте, не можуть без вашого дозволу збирати дані про те, де ви знаходитеся в даний момент і не мають до цього автоматичного доступу. Якщо вам це не подобається, і ви не бажаєте щоразу давати дозвіл – просто натисніть на блакитний гурток, і налаштування зміняться.
 5. Мікрофон і камера. На сьогоднішній день величезна кількість сайтів вимагають підключення веб-камери або мікрофона для того, щоб використовувати їх можливості на повну потужність. Наприклад, це можуть бути навчальні сайти, або сайти для різних знайомств, де можна підключатися через камеру. Команда розробників не передбачила пункт про те, щоб повністю заборонити використовувати роботу камери або мікрофона. Ви можете залишити стандартні настройки, де при використанні камери або мікрофона сайт зобов’язаний запитати вашого дозволу, або змінити їх, і камера буде включатися за запитом сайту автоматично. Як і у всіх попередніх випадках, можна встановити обмеження на вибрані вам сайти, виводячи їх в окремому списку.
 6. Автоматичне збереження. В даному розділі автоматично передбачений ваш особистий контроль за збереженням файлів. Наприклад, якщо вам потрібна група файлів по одному посиланню, то при стандартних налаштуваннях браузер буде запитувати ваше дозвіл на заливку кожного наступного файлу, показуючи спеціальне вікно, але можна підлаштувати браузер під себе, дозволивши збереження без підтвердження для всіх сайтів, або конкретно для тих, яким ви довіряєте. Правильна настройка браузера в розділі settings content, є дуже важливим пунктом в комфортному проведення часу за комп’ютером, адже в стандартних настройках команда розробників за замовчуванням встановила все так, щоб зробити роботу в інтернеті максимально безпечною і обмежити доступ сторонніх осіб до ваших особистих даних при мережевому підключенні.

Ссылка на основную публикацию