Шість років сайту INFO-KIBERSANT.RU, акції та подарунки!

Сайту INFO-KIBERSANT.RU шість років, подарунки до свята!

Добрий день друзі. Сьогодні у нас свято, Шість років сайту INFO-KIBERSANT.RU. Сказати чесно, мені деколи навіть не віриться, що з моменту створення сайту пройшло вже цілих 6 років. День народження сайту збігся з днем ​​Весняного рівнодення, яке настає в цьому році в ніч з 20 по 21 березня.

Я не планував спеціально створювати сайт в цей день. Але, так вийшло. Я бачу в тому, що мій блог створений саме в День Весняного рівнодення, великий знак і особливий сенс. Для наших предків, древніх слов’ян, цей день вважався одним з найголовніших свят у році, нарівні з Днем осіннього рівнодення, днем ​​літнього і зимового сонцестояння.

У цей день частина слов’янських племен відзначали Новий рік. Воно і зрозуміло, зима пройшла, і з нею пішов в минуле старий рік. У день весняного рівнодення настає астрономічна весна, а разом з нею, і Новий Рік по слов’янським календарем. Вся природа оживає! Слов’яни в цей час розпалювали величезні багаття і водили навколо них хороводи. Славили прихід весни. Все було дуже святково, красиво і шумно! За сучасними поняттями, це схоже на Fire Show, але, в слов’янському стилі і зі своїм колоритом!

Також, вважається, що в цьому день, відбувається перший грім, перше набухання бруньок. Також в цей день відбувається активний ріст рослин, з’являється листя (на деяких видах рослин). Іншими словами, відбувається переродження, початок нового.

Що сталося в минулому році в житті сайту? Одним з найголовніших подій в житті сайту за минулих рік є зміна шаблону (теми) сайту на нову, більш сучасну, яка значно змінила вигляд сайту, змінила його код і підвищила швидкість завантаження. Даний шаблон відмінно поєднується з мобільному дизайном і, на мій погляд, більш зручний, в порівнянні з попереднім. Хоча, про це судити правильніше вам, мої дорогі читачі.

Крім цього, влітку 2018 годя я переклав сайт на безпечний протокол HTTPS, хоча, особливої ​​вигоди для сайту я не помітив. Навпаки, після переходу відвідуваність сайту сильно просіла, і відновлювалася місяці три. Але, я вважаю перехід на протокол безпеки – правильним рішенням, тому що Google сайти без даного протоколу вже відкрито називає небезпечними, та й Яндекс також почав показувати на небезпеку сайтів, без даного протоколу. Тому, друзі, якщо у вас є сайт, і ви його ще не встигли перевести його на безпечний протокол, раджу це зробити якомога швидше!

Крім іншого, в цей день я вирішив дати на придбання моєї книги «Як грамотно оптимізувати Windows?» Бонус на два тижні і тепер її ціна дорівнює всього 100 гривень, а не 300, як було до цього. Тобто, практично задарма! Поспішайте друзі, акція триватиме лише два тижні! И це не все.

Ссылка на основную публикацию