Шість рад по створенню блогу

У статті я розповім про основні моменти, на які потрібно звернути при створенні свого блогу. Зараз з’являється багато блогів, їх власники націлені на блискавичний дохід, але, створивши блог, через місяць розуміють, що це не так і кидають своє дітище. Сподіваюся, що мої поради вам допоможуть, і ви не потрапите до лав тих, хто здався блогерів.

Створити – одна десята успіху, головне стати успішним і отримати прибуток. На створення своєї сторінки піде трохи часу, особливо при наявності такої великої кількості безкоштовних курсів по створенню сайтів, блогів чи форумів. Але, для того щоб ваше дітище почало приносити вам великі гроші потрібно зробити дуже багато починаючи то правильної індексації вашого сайту закінчуючи редагуванням або ж взагалі створення шаблону wordpress для більшої привабливості для відвідувачів.

Вся ця інформація є в мережі, не обов’язково йти в якусь школу або тренінги. Також якщо вчитися у неперевірених людей, то можна потрапити на неякісний продукт або обман і докладніше про це ви можете прочитати тут.

Створюйте проект на перспективу. Дуже велика кількість сайтів або блогів закидаються власником в перший місяць і на це є кілька основних причин:

  1. Маленький дохід.
  2. Відсутність зацікавленості в розвитку проекту.
  3. Чи не належний контроль і увага до ресурсу.

Для того, щоб вас не зачепили всі ці неприємності то вам потрібно, перш за все, визначити тему вашого ресурсу, продумати мінімум півсотні статей і тільки після цього приступати до роботи. Також ви повинні в першу чергу думати про користь, а не фінансову вигоду для себе. Будьте готові до того, що свій сайт потрібно постійно контролювати і вносити зміни, доповнення та багато іншого.

Тема повинна дотримуватися. Ваші статті повинні бути строго, відповідати загальній темі ресурсу, виберіть для себе основну тему, кілька додаткових і цього цілком достатньо.

Починайте з одного проекту. Дуже часто людина побродить по інтернету, побачить кілька хороших ресурсів по різним темам і хоче сісти на кілька стільців, це не правильна постановка питання. Візьміть одну тему, створіть якісний сайт і тільки після цього можете братися за інші теми.

Пробні версії. Для кожного блогу потрібно як мінімум купити домен та хостинг, це не великі витрати але теж прикро їх викидати на вітер. Тому, якщо ви не впевнені чи вийде у вас вести блог то просто створіть пробну версію на безкоштовних сервісах і все, через місяць ви вже зможете зробити висновок чи готові ви до ведення власного проекту.

Не зловживайте рекламою. Кожна людина хоче отримувати прибуток і як можна раніше, але не варто поспішати з рекламою, можна тільки нашкодити і поховати свою ідею.

Сподіваюся, основні моменти, розглянуті в статті, вам допоможуть вирішити для себе, чи зможете ви потягнути таку задачу як ведення власного блогу.

Ссылка на основную публикацию