Що значить зірочка на екрані телефону Андроїд і як її прибрати?

Починаючи з версії Android 5.0 Lollipop деякі користувачі почали помічати нову іконку у вигляді зірочки в панелі інструментів свого смартфона. Зрозуміло, відразу ж посипалися запитання: що це таке, звідки воно взялося і як видалити цю зірочку?

Сама по собі ікона ця не виникає на екрані смартфона, а з’являється вона зазвичай після того, як пристрій потрапить в чиїсь руки. Так-так, ви вже напевно здогадалися, що хтось своїми пустотливими рученятами включив якусь функцію. І це так.

Подивіться на скріншот, ось як виглядає іконка, про яку йде мова:

Чи означає вона, що в даний момент часу перебуває в режимі «Не турбувати» – «Тільки важливі». У цьому режимі ви не будете отримувати повідомлення, крім випадків попереджень, нагадувань, позначених контактів. Коротше кажучи, в цьому режимі теоретично можна пропустити важливий дзвінок або повідомлення, тому будьте гранично уважні.

Звертаємо вашу увагу і на інший момент: у більшості сучасних смартфонів іконку зірочки ви вже не побачите, вона може бути виконана, наприклад, у вигляді плюса в кружечку.

Що стосується використання режиму, ви самі можете налаштувати режим «Не турбувати». Для цього зробіть свайп від верхньої частини екрану до нижньої, після чого в меню швидкого доступу натисніть «Не турбувати».

Вибираєте один з наявних режимів. У нашому прикладі це «Повна тиша», «Тільки будильник», «Тільки важливі».

Цікаво, що всі вони мають різні іконки в панелі інструментів – для зручності користування, подивіться:

Для відключення режиму “Не турбувати” потрібно натиснути на його назву, іконка з тулбару пропаде.

І пам’ятайте, що в даному режимі ви можете пропустити важливі дзвінки або повідомлення в залежності від настройки, тому не забувайте відключати його.

Ссылка на основную публикацию