Що значить відновлений (як новий) Айфон? Чи варто?

Всім привіт, шановні читачі і майбутні власники відмінних пристроїв на базі операційної системи iOS. Сьогодні я розповім вам, що означає, що з’явилася близько року тому на ринку мобільних пристроїв, так званий відновлений айфон (з відновлених в даний момент доступний тільки айфон 5s). Нижче я дам докладний визначення, щоб ви розуміли з чим маєте справу.

Відновлений айфон (альтернативна назва айфон 5s як новий) – оригінальний айфон 5s, який раніше був у вжитку третіми особами. Цей пристрій відправляється на завод Apple і там усувають неполадки, якщо вони є, а також змінюють корпус, встановлюють новий екран, а також змінюють акумулятор. По суті ви отримуєте новий (відновлений) айфон 5s.

Давайте розглянемо пару ситуацій, які можуть статися:

  1. Перший випадок. Покупець набуває нового айфон, наприклад в США. Через тиждень використання приходь в магазин Apple і повертає його через те, що йому не підійшов колір пристрою (в США це стандартна практика). Айфон який повернули не надсилається знову на прилавок, а відправляється на завод Apple де змінюється акумулятор, екран і корпус. Далі цей відновлений айфон відправляється в Росію і продається за зниженою ціною під позначкою – як новий;
  2. Другий випадок. Покупець набуває нового айфон, через тиждень виявляє шлюб або заводські пошкодження. Приносить і повертає його в магазин. Далі, айфон який повернули відправляється на завод Apple де змінюється акумулятор, екран і корпус. Далі цей відновлений айфон відправляється в Росію і продається за зниженою ціною під позначкою – як новий.

Висновок: купуючи айфон 5s з позначкою – як новий – практично ні чим не відрізняються від нового гаджета пристрій. На відновлений айфон також поширюється гарантія Apple, додаються оригінальна гарнітура і т.д. Якщо ви хочете придбати собі айфон 5s, але немає грошей на повністю новий гаджет, то можете купувати відновлений (як новий) без побоювань.

Примітка

Відновлені пристрої придбали в України дуже велику популярність, в зв’язку зі значно зниженою ціною, а також високою якістю. Подібний ажіотаж породив різні китайський фірми, які почали створювати підробки відновлених iPhone.

Оригінальний (як новий) відновлений айфон є оригінальною плату, з оригінальним новим Apple корпусом, з новою оригінальною зарядкою і якісної фірмової гарнітурою.

Китайська підробка – пристрій з неякісним, неоригінальним корпусом, зарядкою, екраном і без фірмової Apple гарнітури.

Відрізнити китайську підробку можна за такими ознаками:

  1. Упаковка. Оригінальні айфони упаковуються в нову, білу коробку без зображення айфона. Упаковку теж можуть підробити, так що дивіться додатково на інші ознаки;
  2. Аксесуари та зовнішній вигляд. Відновлений айфон комплектується оригінальними: зарядкою, навушниками і кабелем для зарядки. Якщо ви до цього користувалися пристроєм iPhone 5s, то ви можете визначити китайську підробку просто за зовнішнім виглядом. Або попросіть це зробити користувача iPhone 5s;
  3. Активація і термін виробництва. Оригінальний, відновлений (як новий) айфон 5s НЕ може бути активований, такі пристрої при покупці НЕ активовані. Ви можете перевірити активацію за серійним номером (інструкція тут). Якщо при перевірці сервіс показує дату активації, то перед вами китайська підробка.

На сьогодні у мене все, якщо залишилися доповнення, зауваження або питання, що стосуються сьогоднішнього матеріалу, то можете залишити їх в коментарях до цього запису. До зустрічі в нових, безсумнівно корисних, матеріалах і уроках.

Ссылка на основную публикацию