Що таке захист від DDoS-атак

Що таке захист від D D oS-атак і чим вона корисна

Що ж являє собою DDoS напад, або атака? У перекладі з англійської, DoS – Denial of Service, означає – відмова в обслуговуванні. Це означає, що комп’ютерні зловмисники направляють на певний інформаційний ресурс атаку, яка доводить обчислювальну систему до перебоїв в роботі і, згодом, до відмови в обслуговуванні системи. Коли ж інформаційна система компанії, або державній організації більш надійно захищена, для атаки на неї хакери використовують DDoS-атаку – Distributed Denial of Service – розподілена між мережевими ресурсами атаку, що викликає відмова в обслуговуванні. В такому випадку, зловмисники вражають атаками безліч комп’ютерів в мережі Інтернет і, з їх допомогою, організовують цілеспрямовану DDoS-атаку на конкретний інформаційний ресурс.

Захист від ДДоС атак необхідна, перш за все, корпоративних інформаційних ресурсів, вихід з ладу яких може вплинути, як на репутацію компанії, так і на її фінансову діяльність. Засоби масової інформації, фінансові установи та урядові ресурси особливо схильні до DDoS нападу, так як, саме атаки такого рівня здатні заподіяти відчутної шкоди діяльності даної організації, підприємства.

Помилкові запити, що направляються зловмисниками на сервер компанії-жертви, відправляються в величезному обсязі, який ресурс не в силах обробити і виходить з ладу, піддаючи діяльність компанії небезпеки. Тому, захист сервера від DDoS нападу, на сьогоднішній день, є невід’ємним інструментом корпоративної безпеки.

На щастя, ефективна захист від DDoS-атак, все ж, можлива і вона забезпечується цілим рядом рішень, представлених на ринку інформаційної безпеки. Програмне забезпечення, що забезпечує захист від DDoS нападу, використовує технології моніторингу мережевого трафіку на предмет виявлення помилкових запитів, їх блокування, аналізу і запобігання подібних інцидентів у майбутньому.

Щоб захист від DDoS атак корпоративного інформаційного ресурсу була надійною і ефективною, слід ретельно поставитися до вибору продуктів, які забезпечують цю безпеку. Розробники – лідери ринку інформаційної безпеки – постійно вдосконалюють свої рішення, ґрунтуючись на рівні сучасних ДДоС атак, що дозволяє вибрати найбільш підходяще програмне забезпечення, або його версію, що відповідає вимогам компанії.

Ссылка на основную публикацию