Що таке Windows 10 May 2020 Update, версія 1903 році, і чому ви повинні оновиться.

Windows 10 May 2019 Update, версія 1903 році, є сьомим оновлена ​​версія автоматичної для самої популярної настільної операційної системи.

 «Оновлення за травень 2019» – це просто зрозуміле маркетингова назва, яке Microsoft планує використовувати для цього випуску, але технічно це «версія 1903», на відміну від тих патчів, які випускаються кожен місяць, цей випуск включає в себе набір нових функцій і поліпшень.

Дата випуску оновлення Windows 10 May 2019 Update.

Очікується, що нове оновлення буде випущено до кінця травня, і воно буде пропонуватися в якості безкоштовного оновлення для пристроїв, які діють під управлінням Windows 10.

Microsoft буде поступово випускати версію 1903 році, що означає, що не всі пристрої отримають оновлення в перший же день. Пристрої, які підтримують нову версію, отримають її першими. Зрештою, коли оновлення буде протестовано трохи далі, і помилок не буде, компанія продовжить розгортання на інших комп’ютерах. Однак відновлення не буде завантажуватися, і встановлюватися автоматично, користувач повинен буде вручну запустити оновлення на сторінці налаштувань служби Windows Update.

Якщо на вашому пристрої встановлено старіша версія операційної системи, термін обслуговування якої добігає кінця, Windows 10 автоматично завантажить і встановить версію 1903. У разі, якщо ваш комп’ютер не бачить оновлення за травень 2019 року автоматично, є ймовірність, що це оновлення в даний момент не сумісно з вашим ПК. Це одна з причин, по якій не рекомендується запускати нову версію Windows 10, якщо ви точно не знаєте, що робите, і не розумієте ризиків.

Коротка примітка: хоча оновлення буде доступно для широкої публіки в травні, компанія планує зробити остаточну версію доступною для інсайдерів протягом другого тижня квітня.

Windows 10 May 2019 Update номер версії.

Слідуючи тій же схемі, що і в попередніх версіях, новий випуск це «Windows 10 версія 1903», в якому вказується рік і місяць завершення розробки, а не дата випуску.

Windows 10 May 2019 Update Оновлення та установка.

 Коли з’явиться «Оновлення за травень 2019», і воно буде сумісне з вашим пристроєм, ви отримаєте повідомлення від «Служби Windows Update», щоб встановити його як звичайне оновлення (але установка займе більше часу, оскільки потрібна повна переустановка).

У разі, якщо ви не хочете чекати, поки оновлення стане доступним автоматично, можна встановити нову версію за допомогою засобу створення мультимедіа і помічника з оновлення. ви також можете скачати ISO-файл Windows 10 версії 1903 році, якщо хочете використовувати цей шлях (коли він буде доступний).

Windows 10 May 2019 Update причини для поновлення

Хоча це гарна ідея, щоб перейти на нову версію з новими функціями і поліпшеннями безпеки.

Поряд з поліпшеннями безпеки, оновлення включає в себе всього потроху, включаючи невеликі зміни і нові функції. Можливо, найбільш значними змінами в травневому оновленні Windows 10, поділ Пошуку і Cortana на дві окремі функції, додавання нової світлої теми, яка поширюється на меню «Пуск», панель завдань, центр дій і спливаючі меню.

Пісочниця для Windows 10

Оновлення Windows 10 в травні 2019 року також ще представляє нову полегшену ізольоване середовище робочого столу під назвою «Пісочниця Windows», в якій можна запускати ненадійне програмне забезпечення. По суті, це крихітна установка Windows 10 розміром близько 100 МБ, якої достатньо для установки і запуску класичних додатків окремо від основної системи.

Щоб зменшити проблеми при установці оновлень, починаючи з травневого поновлення, з’явилася нова функція «Зарезервоване сховище», яка виділяє частину системного сховища для оновлень. Коли буде доступне нове оновлення, Windows 10 автоматично видалить файли з зарезервованого сховища, що дозволить успішно встановити оновлення.

Ви можете дізнатися більше про всі нові функції і поліпшення, які з’являться в цьому році в цьому керівництві: Що нового в оновленні в Windows 10 May 2019 Update (версія 1903).

Хоча оновлення призначене для поліпшення загального досвіду, відомо, що в нових випусках завжди є помилки.

Якщо ви хочете уникнути можливих помилок і інших проблем, завжди рекомендується відкласти поновлення функцій Windows 10 як мінімум на місяць або два, поки ви не переконаєтеся, що оновлення стабільно і працює правильно.

Ссылка на основную публикацию