Що таке верстка сайту

Грамотно розробити сайт – процес досить складний і багатоетапний. При створенні сайту верстка є його невід’ємною частиною. Під версткою сайту розуміють процес створення і організації веб-сторінки відповідно до готовим пакетом.

При цьому код сторінки створюється завдяки, так званому, мови розмітки гіпертексту html, а сторінка оформляється за допомогою CSS, каскадні таблиці стилів. Замовити верстку буде доцільніше у професіоналів, оскільки при даному процесі враховується велика кількість особливостей. Це стосується правил верстки, а також параметрів відображення сторінок в самих різних браузерах.

Верстка сайтів з урахуванням кросбраузерності

В даний час існує велика кількість браузерів, якими користуються люди. До них можна віднести: Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, Netscape Navigator, Google Chrome і так далі. Кожен з таких браузерів існує в кількох версіях, і кожен з них абсолютно по-різному відображає одну і ту ж сторінку, зверстаний за допомогою html. Творці браузерів мають всі підстави використовувати єдиний стандарт мови гіпертекстової розмітки, однак, поки вони не прийшли до єдиної згоди, верстка сайтів повинна відбуватися з урахуванням кросбраузерності.

Чистий код – основа грамотної верстки сайтів

При верстці сайтів потрібно пам’ятати про те, щоб код був гарним і чистим. Це означає, перш за все, що код html відформатований красиво, а також містить виділені логічні блоки і коментарі. Очистити код від зайвих тегів дозволяє використання каскадних таблиць стилів (CSS). Це дасть можливість зменшити вагу сайту. Всі ці маніпуляції при верстці сайтів потрібні для того, щоб спростити код, і в разі його доопрацювання, модифікації і виправлень зіткнутися з найменшими проблемами. Завдяки правильному компактному коду індексація сайту пошуковими системами пройде швидше, а Ваш ресурс буде завантажуватися набагато швидше завдяки малій вазі.

Довірте верстку сайтів професіоналам

Найкраще довірити верстку свого сайту професіоналам. Вони дозволять надати єдиний стиль Вашого ресурсу. Завдяки їх умінню Ваш сайт буде простий у використанні. Адже для новачка, наприклад, це один з найбільш важливих факторів. І що найголовніше, професіонал знає всі нюанси щодо самих різних браузерів і дозволить дизайну Вашого сайту відображатися правильно.

Ссылка на основную публикацию