Що таке сиди і бенкети, на що вони впливають, як збільшити швидкість завантаження

Для багатьох ці поняття абсолютно ні про що не говорять, адже навіщо знати про це, якщо і без того йде завантаження? Але справа в тому, що їх число безпосередньо впливає на швидкість завантаження даних. Тепер давайте розбиратися що таке сиди і бенкети в торренте, як вони впливають на швидкість при скачуванні і як можливо збільшити швидкість завантаження даних.

Сід і пір- в чому різниця і навіщо вони потрібні?

Поняття бенкету дуже просто- це кількість користувачів, які виробляють дію над торрентом. Тобто, якщо ще простіше, це учасник обміну, який роздає або завантажує файл на певному трекері.

Тепер поговоримо про сидах. Сід- це бенкет, який володіє повною версією роздається файлу. По суті, кожен користувач, який завантажив файл повністю стає Сідом. Але їм можна стати якщо просто створити власну роздачу. Є ще такі користувачі як лічі (leech). Це не дуже сумлінні користувачі, які після закінчення завантаження файлу зупиняють роздачу.

Вплив сидов і бенкетів на швидкість завантаження

Як вже стало ясно, сіди- це роздають користувачі, а піри- це взаємодіючі з Вами користувачі, які роздають тільки те, що вже змогли завантажити. Тобто кожен користувач роздає тільки ту частину, яку вже скачав, а швидкість завантаження безпосередньо залежить від кількості користувачів скачали файл. Звичайно, багато чого так само залежить від якості Вашого з’єднання. Після початку завантаження, Ви можете дізнатися кількість учасників, подивившись нижче на вкладці «бенкети»:

Як збільшити швидкість завантаження файлу?

Як же збільшити швидкість завантаження? Перший спосіб досить простий і логічний, навіть для тих, у кого відмінну якість з’єднання: просто зменшити кількість завантажень. Навіть при хорошому з’єднанні, під час завантаження файлу навантажується жорсткий диск ПК, від чого швидка запис на нього, відповідно і сама завантаження, неможлива.

Все, що буде написано далі, спрацює тільки для тих, у кого погана якість з’єднання або ж повільний інтернет. Потрібно обмежити максимально допустиму кількість з’єднань. Тобто коли багато з’єднань, це може реально значно знизити швидкість завантаження. Для користувачів, у кого пропускна здатність провайдер варіюється від 54 мегабіт в секунду це зовсім не допоможе, але якщо нижче, то варто зробити просто: перейдіть в меню «настройки» -> «Настройки програми» -> пункт «швидкість» або ж CTRL + P. Далі введіть параметри, показані нижче і все готово:

Після даних налаштувань, Ви обмежите роздачу торрентів іншим користувачам з Вашого ПК, що дозволяє по максимуму використовувати мережевий канал для завантаження Вами. Обмежувати роздачу не їсти «чистим» справою, але якщо у Вас вже дуже погане з’єднання або просто повільний інтернет, то дані настройки повинні допомогти.

Ссылка на основную публикацию