Що таке Smart TV? Чим відрізняється від звичайних телевізорів

Функції Smart TV

Прогрес не стоїть на місці, і виробники регулярно оновлюють можливості цієї новинки. Незважаючи на постійні нововведення можна виділити основні пункти, які підкреслюють корисність Smart TV.

Основні характеристики

Smart TV – це щось середнє між малопотужним комп’ютером і великим телевізором. Більшість сучасних і дорогих розумних телевізорів управляються операційними системами. В основному це Android, SmartOS і операційні системи, написані самим виробником під свій телевізор.

Завдяки цьому ви можете завантажити на телевізор будь-які додатки з магазину (наприклад, Play Market). Також ви можете запускати гри, адаптовані під смарт-ТВ, не використовуючи при цьому будь-яких приставок. Правда, варто відзначити, що такі ігри не відрізняються відмінною графікою або хитромудрим сюжетом.

Варто також розуміти, що характеристики «заліза» в Smart TV сильно поступаються характеристикам навіть смартфонів, тому розраховувати на запуск якихось серйозних додатків на такому пристрої не варто. Плюс, вбудована і оперативна пам’ять в телевізорі то ж сильно обмежені, тому вдасться встановити і одночасно запускати тільки необхідний мінімум додатків. Розширити пам’ять телевізора можна шляхом підключення до нього USB-накопичувачів, але найчастіше їх використовують для зберігання фільмів і відео, які в звичайних умовах швидко зайняли б всю вільну пам’ять телевізора.

В основному смарт ТВ – це просто телевізор з доступом до інтернету і можливістю завантажувати будь-які дрібні додатки з магазину, встановленого в операційній системі.

Заміна звичайного телебачення

Завдяки Smart TV можна переглядати будь-які відеоролики у зручний для вас час. Тепер немає необхідності відстежувати програму телепередач і дивитися тонни рекламних роликів. В інтернеті можна побачити все, скориставшись такими сервісами як YouTube, Ivi і багато інших.

Додатково на смарт-ТВ можна підключати більше каналів. Плюс немає необхідності завантажувати додатки, наприклад, YouTube або Ivi, щоб переглядати відео і цікаві для передачі, так як можна використовувати веб-сайти.

Це дуже зручно, якщо у вас підключено мало каналів. Щоб переглянути цікавий канал, просто введіть в браузер адресу цього каналу і перейдіть на офіційний сайт. Більшість сучасних ТБ-каналів сьогодні додатково транслюють ефір в онлайн-режимі.

Підключення до соціальних мереж і серфінг в інтернеті

Для того щоб зайти на свою сторінку в соц. мережі немає необхідності запускати комп’ютер або брати в руки гаджет. Яким би сервісом для спілкування ви не користувалися: Вконтакте, Однокласники, Фейсбук, відкрити аккаунт можна прямо з телевізора.

Правда, можливості серфінгу в мережі через розумні телевізори реалізовані поки дуже погано. Багато сайтів і соціальні мережі практично не адаптовані під великі екрани. Плюс, для зручного використання потрібно клавіатура. У багатьох смарт-телевізорах є вбудована екранна клавіатура, правда, управляти їй з пульта буде дуже незручно. Інша справа, якщо біля телевізора сенсорний екран або є можливість підключити звичайну клавіатуру.

Можливість користуватися Skype

Після установки камери до телевізора ви зможете спілкуватися зі своїми знайомими на великому екрані. Крім цього, якість зображення буде значно вище, ніж при використанні ПК.

Однак бажаючі поговорити по Skype на великому екрані зіткнутися зі все тими ж проблемами, що і бажаючі посёрфіть в інтернеті – незручна клавіатура і погана оптимізація під великі екрани. Правда, нові версії Skype стали більш добре працювати на великих телевізорах.

Інші функції Smart TV

Підключивши переносний носій до телевізора можна переглядати сімейний альбом у відмінному дозволі. Так само будь-яку інформацію є можливість передати на ТБ за допомогою телефону, при наявності в ньому функції бездротового підключення.

Крім усього перерахованого вище можна переглядати прогноз погоди, відстежувати курси валют, дивитися ситуацію на дорогах і багато іншого, що тільки може прийти в голову. Телевізором можна керувати за допомогою свого смартфона, а останні новинки мають можливість сприймати навіть людську мову і жести.

До багатьох телевізорів (навіть не Smart) можна підключити периферійні пристрої, наприклад, ноутбук, приставку і т.д. У випадку зі Smart TV можливості підключення і налаштувань ширші.

Смарт-телевізор – це майбутнє. Компанії виробники регулярно випускають на ринок нові пристрої і додають тисячі корисних функцій
для своїх розробок. Вже зараз деякі моделі надають можливість грати прямо на телевізорі, що виключає необхідність купувати дорогі приставки. Як бачите, Smart TV значно зручніше ефірного телебачення.

Ссылка на основную публикацию