Що таке скайп (Skype), як ним користуватися

Справжня назва цієї програми Skype. Але звичніше називати її по-російськи: скайп. Зараз ми познайомимося з її можливостями, дізнаємося, як в ній зареєструватися і як їй користуватися. Отже, що таке Скайп сьогодні?

можливості скайпу

Дзвінки на мобільні або стаціонарні телефони

З скайп ви будете на зв’язку, здійснюючи безкоштовні дзвінки іншим абонентам Skype або зателефонувавши на мобільні та стаціонарні телефони всередині вашої країни і навіть за кордон за низькими тарифами. Так саме – тарифами. Дзвінки через скайп платні, але тільки на телефони! А ось якщо треба поспілкуватися з іншим абонентом, у якого на ПК або планшеті є скайп, то це абсолютно безкоштовно. Потрібно тільки виконати ряд вимог:

  1. Мати з’єднання з Інтернетом (чим швидше воно, тим краще. Наприклад, для голосового зв’язку рекомендується з’єднання зі швидкістю 100 кбіт / с).
  2. Мати вбудовані або зовнішні динаміки, мікрофон.
  3. Для групової відеозв’язку, у кожного абонента скайпу повинна стояти версія програми не нижче Skype 5.0

Відео. Відеоконференції з одним або кількома учасниками

Пам’ятайте – краще один раз побачити! В скайпі можна спілкуватися зі своїми співрозмовниками один на один або організувати відеодзвінок декількома людям. Досить підключити відеокамеру до комп’ютера і налаштувати її. Про вибір і підключенні камери, я напишу окрему розгорнуту статтю, щоб вам було зрозуміло.

повідомлення

Найпростіший спосіб спілкуватися. Вікно для введення і читання повідомлень скайпу завжди у вас під рукою. Ви пишіть повідомлення, відправляєте його співрозмовника і все це в режимі реального часу! Це своєрідний чат, але є можливість відкладеної доставки повідомлень, якщо ваш абонент не в мережі. Напишіть йому і не переживайте: коли він увійде в мережу, всі відправлені йому повідомлення будуть доставлені. Правда зручно?

передача файлів

Чудова можливість скайпу – поділитися своїми файлами. Ви можете відправляти фотографії, відеозаписи, файли будь-якого розміру на вибір. Це і презентація, відеоролик, знятий на сімейному святі, комерційні пропозиції і багато іншого. Для відправки просто додайте або перетягніть потрібні файли у вікно чату скайпу. Можна сказати, що це повноцінна заміна відправки файлів через електронну пошту.

Файли відправляються швидко і будь-якого розміру. І все це безкоштовно, що не може не радувати. Цікаво, що ви можете відправляти файли через інтернет одночасно декільком абонентам групового відеодзвінка. Ніхто вас не обмежує! Правда є одне «АЛЕ».

Швидкість з’єднання абонентів скайпу сильно впливає на можливість голосового або відео-спілкування. При низькій швидкості вашого інтернету можливо обриви в передачі картинки. звуку і навіть повна втрата зв’язку з поточним абонентом.

У той же час, завжди, навіть з малою швидкістю інтернету, зберігається можливість спілкування в простому текстовому чаті skype. Просто напишіть текстом.

Демонстрація екрану співрозмовнику

Під час сеансу зв’язку з іншим абонентом скайпу, ви можете показати йому свій екран комп’ютера. Це дуже корисно при обговоренні спільних проектів або коли вам потрібна допомога в будь-якому місці програми, а ви не можете пояснити, що бачите. Застосування цієї можливості не обмежена і особливо підійде для навчання, причому – безкоштовного!

Як користуватися скайп

Спочатку треба завантажити програму на офіційному сайті. Далі, діємо по-порядку:

Припустимо, у вас немає облікового запису в скайпі. Тоді пройдемо реєстрацію, яка пояснюється на фото нижче.

За посиланням завантажується спеціальна програма-інсталятор, запустивши її на своєму комп’ютері, вона встановить скайп і запропонує зареєструватися або увійти в skype. Після установки з’являється вікно, в яке вводиться логін і пароль від скайпу. Так як логін ще не вибрано і реєстрація не виконана, необхідно зареєструватися.

При реєстрації заповнюються всі поля, помічені зірочками. Зверніть увагу на вибір логіна. Він повинен містити тільки букви латинського алфавіту і цифри, без пробілів. Про це написано при наведенні на спеціальний покажчик. Вибір логіна – ваше право, як ви себе назвете в скайпі, так вас будуть розрізняти ваші друзі і співрозмовники в цій програмі.

Після реєстрації, коли будуть підтверджені ваші дані, перейдіть на вкладку «Увійти в Skype», Введіть свій логін, пароль, натисніть кнопку«Увійти в Skype». Після успішного входу, з’явиться вікно програми з полями контактів, вікном чату, куди треба писати повідомлення і інші додаткові поля. Залишається додати ваші контакти в скайпі і можна починати зв’язок!

Ось основні моменти використання програми, тепер ви знаєте, що таке скайп і навіщо він потрібен. Успіхів і приємного спілкування!

Рекомендую вам моє відео, яке може стати корисним вам або вашим друзям!

Ссылка на основную публикацию