Що таке Селфі фото і як його робити?


Дослідження популярності тренда «Селфі»

Соціальні мережі та мобільний інтернет посприяли зростанню популярності феномена, названого selfie ( «Селфі»). Але не все ще знайомі з цим терміном, так що ось вам коротке пояснення.

Селфі – це ваше фото, зроблене вами ж.

Зазвичай його знімають за допомогою передньої камери, наявної на більшості смартфонів, тримаючи його екраном до себе однією рукою. Такі фото часто викладають в соціальних мережах.

Коментар: Якщо вас знімав хтось інший – таку фотографію зазвичай не називають Селфі.

Ось, власне, і все. Але насправді за цим трендом ховається набагато більше.

Хто робить Селфі?

У будь-якого власника смартфона є можливість робити Селфі, але найбільше в цей тренд залучена молодь – в основному тому що люди віку від 18 до 34 років набагато більше користуються цифровими технологіями, ніж більш старші.

Соціальні мережі, в яких в основному діляться фотографіями з мобільних пристроїв, як то Instagram і Snapchat, зробили Селфі ще популярнішим. Їх користувачі спілкуються зі своїми друзями / передплатниками повністю візуально.

Деякі Селфі зняті зовсім близько, на інших видна частина витягнутої руки, а на деяких можна побачити людину, що стоїть перед дзеркалом у ванній, так що в відображенні видно все тіло.

Існує безліч стилів Селфі, але це найбільш популярні.

Багато перейшли на використання моноподів щоб уникнути наявності на фото витягнутої руки і робити кращі знімки. Так як основний рухається силою Селфі є соціальні мережі, молодь, зацікавлена ​​в тому, щоб залишатися на зв’язку зі своїми друзями, коханими, колишніми і колегами, проявляє велику активність в регулярному викладанні Селфі.

Чому люди знімають Селфі?

Хто знає, які фізіологічні чинники спонукають кожного окремої людини робити Селфі і завантажувати його на сторінку в соціальній мережі. Це може бути що завгодно. У всіх по-різному, не їсти і деякі типові ситуації:

 1. Щоб висловити себе: Не всі Селфі робляться з самомилування. Багато людей роблять Селфі і потім викладають їх в мережі тільки щоб показати, що вони роблять або думають.
 2. Щоб створити власний образ: Багато людей роблять Селфі тільки для себе, хоча і можуть поділитися ними з усіма в мережі. Для таких людей Селфі дають можливість набути впевненості в своєму зовнішньому вигляді.
 3. Щоб отримати увагу якомога більшої кількості людей: А ось тут вже щосили включається самозамилування. Людям подобається бути помітними в соціальних мережах, а всі ці «лайки» і коментарі від друзів – швидкий і простий спосіб отримати компліменти і потішити власне его.
 4. Щоб отримати увагу конкретної людини: Молоді люди, які спілкуються в соціальній мережі з кимось, хто їм подобається, можуть сильніше хотіти викладати привабливі або спокусливі Селфі, використовуючи їх як спосіб залучення уваги, особливо якщо вони занадто сором’язливі для особистого спілкування. Це дивний новий метод флірту, що з’явився тільки після розвитку мобільних мереж, але він безумовно є.
 5. нудьга: Так, є люди, яким нудно на роботі, нудно в школі, нудно вдома і нудно в туалеті. Саме так. Деякі роблять Селфі тільки тому, що їм більше нічим зайнятися.
 6. Тому що соціальні мережі – це весело: Остання, але не менш важливе, причина – соціальні мережі створені для соціалізації! Якщо це означає викладати якомога більше Селфі, то так тому і бути. Деяким не потрібна причина. Вони роблять це просто тому що їм це подобається, тому що це весело і тому що це цікавий спосіб як би задокументувати своє власне життя.

Додатки для Селфі, фільтри і мобільні соціальні мережі

У всі нас є передня камера, якщо дивитися на кількість Селфі в мережі.

Ось кілька найпопулярніших інструментів, які люди використовують для своїх Селфі.

 1. Instagram: Instagram – соціальна мережа, в якій діляться фотографіями, заснована на використанні виключно мобільних пристроїв. У ній є безліч прекрасних фільтрів, які ви можете використовувати для того, щоб ваше Селфі виглядали пристарілими, художніми або яскравими. Instagram і Селфі йдуть рука об руку.
 2. Snapchat: Snapchat мобільна платформа з обміну повідомленнями, яка дозволяє користувачам спілкуватися використовуючи фото або відео, так що її основна активність грунтується на Селфі. Повідомлення самознищується через кілька хвилин після перегляду адресатом, так що метою
  стає робити якомога більше Селфі, щоб продовжувати спілкування.
 3. Facebook: Найбільша в Інтернеті соціальна мережа, в якій також є місце Селфі. Можливо, їх там не так багато, як в Instagram або Snapchat, але маючи доступ до Facebook з мобільних додатків (або додатки Facebook Camera), звичайно, можна дуже легко поділитися своїм Селфі з усіма друзями.
Ссылка на основную публикацию